Bluetooth Sorunsalı

hekir

Üye
Arkadşalar merhaba, aracım 2015 model 1.4 TSI Higline paket DSG. Yaklaşık 2 önce aldım aracı.  Araç çalışmadan durduğu yerde Bluetooth ile arama yapınca veya arama gelince sıkıntı yok. Fakat yolda giderken müzik çalıyor diyelim arama geliyor veya ben arıyorum ses derinden ve uğultulu geliyor. Karşı tarafta benim sesimi net alamıyor. Bu bir sorun mu yoksa bir ayarı var mıdır? Ayrıca daha önce ki konularda belirttiğim gibi aracımda trip km sıfırlama ve saatin geri kalması sorunu da var acaba Bluetooth sorunu bu yazılımdan kaynaklı olabilir mi? Bluetooth dan şikayetçi olan var mı aranızda. Teşekkürler.

hekir dedi:
Arkadşalar merhaba, aracım 2015 model 1.4 TSI Higline paket DSG. Yaklaşık 2 önce aldım aracı.  Araç çalışmadan durduğu yerde Bluetooth ile arama yapınca veya arama gelince sıkıntı yok. Fakat yolda giderken müzik çalıyor diyelim arama geliyor veya ben arıyorum ses derinden ve uğultulu geliyor. Karşı tarafta benim sesimi net alamıyor. Bu bir sorun mu yoksa bir ayarı var mıdır? Ayrıca daha önce ki konularda belirttiğim gibi aracımda trip km sıfırlama ve saatin geri kalması sorunu da var acaba Bluetooth sorunu bu yazılımdan kaynaklı olabilir mi? Bluetooth dan şikayetçi olan var mı aranızda. Teşekkürler.
hocam dediğiniz şeye benzer durumlar bana da oldu. birini aradım sesimi alamadı. o arıyo telefonu açıyorum beni duymuyo vs. bu sorunu takiben de pause, ileri geri gibi direksiyon fonksiyonlarım çalışmadı. sonrasında kontağı kapattım. 1 saat sonra açtığımda düzelmişti. telefonumu kaldırım tekrar tanıtınca da bluetooth sorunu çözülmüştü. ama tekrar olmayacağının garantisi yok. bu yazılımsal sorunun getirdiği bir kararsızlık sanırım

@maniax sizin aracınızda saat geri kalması ve trip sıfırlanması vardı değil mi? Bluetooth sorunu bizim yazılımlardan olabilir. Servis ekim gibi yazılım hazır olacak diyordu daha arayan soran olmadı. Ses çok net gelmesi lazım normalde.

hekir dedi:
@maniax sizin aracınızda saat geri kalması ve trip sıfırlanması vardı değil mi? Bluetooth sorunu bizim yazılımlardan olabilir. Servis ekim gibi yazılım hazır olacak diyordu daha arayan soran olmadı. Ses çok net gelmesi lazım normalde.
bende hepsi mevcut hocam. full + full :D ben de ekimi bekleyenlerdenim. ama sanırım bayi tek tek hepimizi aramayacak hadi gelin yazılımlarınız geldi diye. takipçisi olmamız gerekiyor.

@hekir , hocam sorununuz halen devam ediyor mu , son durum nedir ? Bende bluetooth dan problem yaşıyorum, henüz farklı bir telefon ile denemeye zamanım olmadı. (tel: GM 4g)

@major24 Ben farklı bir telefonla denemedim. Sorun devamlı değil ara sıra oluyor. Servise gittiğimde bildireceğim.

Geri
Üst Alt