Tavan Temizliği Nasıl Yapılır?

iamalegend

Katılımcı Üye

İsim
Nadir
Merhaba Arkadaşlar,

aracın sunroof u açıkken sanırım bir şekilde tavana kirli su gelmiş ve hafiften lekelenmişti, ıslak mendille sildim leke çıktı ama bu seferde ıslak mendilin ıslaklığı tam olarak kurumadı ve hafiften gözümü alır şekilde sabit durdu. tavan temizliğinde hangi ürünü nasıl kullanmalıyım? tecrübe eden arkadaşlardan yönlendirici destek vermelerini rica ederim.

ben nette bazı ürünler buldum ama emin olamadığım için henüz almadım.

Würth Komple Araç İçi Temizleyici Sprey 500 ml ve Sonax Araç İçi Temizleyici 500ML gibi ürünler var, bu ürünler doğru ürünmüdür bilemedim.

saygılarımla

iamalegend dedi:
Merhaba Arkadaşlar,

aracın sunroof u açıkken sanırım bir şekilde tavana kirli su gelmiş ve hafiften lekelenmişti, ıslak mendille sildim leke çıktı ama bu seferde ıslak mendilin ıslaklığı tam olarak kurumadı ve hafiften gözümü alır şekilde sabit durdu. tavan temizliğinde hangi ürünü nasıl kullanmalıyım? tecrübe eden arkadaşlardan yönlendirici destek vermelerini rica ederim.

ben nette bazı ürünler buldum ama emin olamadığım için henüz almadım.

Würth Komple Araç İçi Temizleyici Sprey 500 ml ve Sonax Araç İçi Temizleyici 500ML gibi ürünler var, bu ürünler doğru ürünmüdür bilemedim.

saygılarımla
Değerli Hocam;

Kum beji ve su lekesini dahi gösteren koltuklarda kesin etkili ise tavanda da etkili olacağını düşünüyorum

Aşağıdaki linkte detaylar mevcuttur.

http://www.golftutkusu.com/bakim-ve-temizlik/koltuklarda-denenmis-kesin-etkili-leke-cikartma-ve-temizlik-onerileri/msg3842/#msg3842

Geri
Üst Alt