arka tampon küçük bir çizik

ahibo

Yeni Üye
İsim
Ahmet Rusen SEN
merhaba arkadaşlar öncelikle bütün herkezin başı sağolsun demek istiyorum.Aranıza 3 hafta önce aldığım aracımla katıldım.Bugün park yerine gittiğimde aracıma el arabası temas etmiş halde buldum ve çok küçük siyah bir alan ve yine aynı yerin çevresinde boya kalkmamış ama pürüzlenme olmuş bir bölge mevcut önerilerinizi bekliyorum ne yapmalıyım ? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

1122_43319c81d462f7e140264cd1b4ff2b4fada27b2f.jpg

1124_170044ab19f5354c77ef97ba8785a29df1dfe2fb.jpg

Allahtan plastik aksam:) rötüş yapın hocam fazlasına zorlamaya gerek yok.

@CMasteR cevabiniz icin tesekkurler hocam :) zaten daha fazlasi nasil yapilir onuda bilmiyorum duzugun bir rutus ins iyi olur

ahibo dedi:
merhaba arkadaşlar öncelikle bütün herkezin başı sağolsun demek istiyorum.Aranıza 3 hafta önce aldığım aracımla katıldım.Bugün park yerine gittiğimde aracıma el arabası temas etmiş halde buldum ve çok küçük siyah bir alan ve yine aynı yerin çevresinde boya kalkmamış ama pürüzlenme olmuş bir bölge mevcut önerilerinizi bekliyorum ne yapmalıyım ? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
Hocam mini onarım düşünebilirsiniz ama yer çok küçük. Rutuş yaptıktan sonra nazarlık olur ;)

@ahibo

Değerli Hocam,

Öncelikle aramıza hoş geldiniz.

Siyahlıklar pasta ile geçer.

Çok basit ve nokta rötuş la geçecek bir durum.

Bu arada Yetkili Serviste rötuş ücretsiz olarak yapılır.

@yusuf @silvershadow yorumlarınız için teşekkürler hocam hoşbulduk :) golf almamızdada etkiniz çok büyük katkılarınızdan dolayı tekrar teşekkür ediyorum  :'( dediğiniz gibi pasta ve nokta rutuşlarla hallederim umarım nazar deymemesi imkansız zaten gözler eksik olmuyor.

Geri
Üst Alt