Aliexpress'ten Alınabilecek Cihaz ve Güzel Opsiyonlar Listesi

@aaron 17 Şubat. Corona'dan önce girdi yurda  :D

Kargolar geliyor hocam. Benim 1.5 hafta önce  ve bugün olmak üzere 2 kargoda geldi. Siparişleri şubat ayında vermiştim

Yan aynalar için şöyle bir aksesuar aldım, bugün geldi --> https://www.aliexpress.com/item/4000071255179.html 

Su kaydırma özelliği varmış sözde ama ben gerçekte küçük darbeler sonucu camlarda çizilme/çatlama vs. olmasın diye aldım.

Ekli dosyayı görüntüle 28750
Çizilmelere darbelere karşı bir nebzede olsa koruyabilir,ama daha çok su kaydırıcı özelliği var. Yan aynalarınızda cam ısıtma varsa bu çok gereksiz bir uygulama olur. Ben aldığımda yan camlar için almıştım ve gayette başarılıydı.

Ekran Alıntısı.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Recep Gül 

Merhaba Recep bey bu zımbırtılardan bende aldım 2 ayı geçmiştir geleli ama yarın öbür gün başımıza iş açar mı ? çıkarmak istersek dert olur mu yada yazın güneşte sararıp bozulur mu, camı açma kapatmada ses yapıyor mu ? diyerek takamadım açıkçası. Başıma bela almayayım dedim :)  

Ne zamandır kullanıyorsunuz memnun musunuz ? resme bakılırsa işe yarıyorlar kesinlikle, taksam mı diye düşündürdü beni. Tavsiye eder misiniz ?

merhaba arkadaslar

Golf 7.5 comfortline araca rcd330  takmak istiyorum, cercevenin degismesi lazim mi?

@Recep Gül 

Merhaba Recep bey bu zımbırtılardan bende aldım 2 ayı geçmiştir geleli ama yarın öbür gün başımıza iş açar mı ? çıkarmak istersek dert olur mu yada yazın güneşte sararıp bozulur mu, camı açma kapatmada ses yapıyor mu ? diyerek takamadım açıkçası. Başıma bela almayayım dedim :)  

Ne zamandır kullanıyorsunuz memnun musunuz ? resme bakılırsa işe yarıyorlar kesinlikle, taksam mı diye düşündürdü beni. Tavsiye eder misiniz ?
Hocam hala kullanıyorum, hemen aliexpresste ürünün bana geldiği tarihe baktım, 23 ekim 2019'da gelmiş,ben ürünü uygulamışım ve fotoğraf atmışım ürünün sayfasına. 

Başımıza iş açar mı derken ? Benim başıma herhangi bir iş açmadı hocam, gayet normal bir şekilde cama yapıştırdım. 
Çıkarmak istediğinizde çok kolay sökülüyor. (Hani ucundan az birşey çekerseniz tekrar geri yapıştırması zor onu söyleyeyim.)

Yazın güneşte kullanmak henüz nasip olmadı Malum Berlin'de güneş yüzü gördüğümüz yok. Fakat şöyle bi düşündüğümde sanki aşırı sıcaklarda yapışkanın fonksiyonunu yitirme olasılığı var gibi geliyor ama dediğim gibi henüz güneş göremedik.

Camı açma kapamada hiç bir sıkıntı yaşamadım.

Aksine resimdende anlayacağınız gibi yağmurlu havalarda bu ürün sayesinde yan aynaları çok NET olmasada en azından rahatça görebiliyorum.Yağmur damlaları tutunamadığı için akıp gidiyor, yan aynalardada ısıtma olduğudan onları açıyorum aynalardada su damlası kalmamış oluyor. Gayet güzel bir buluş bence.

Tabi ama tek eksi yönü dışardan bakınca pek estetik durmuyor camda bişeyin yapıştırılmış durduğu ama yağmuru bol bir memlekette yaşıyorsanız bu veya bunun gibi ürünler kullanılmalı bence.

arkadaşlar bir de ülkemizden alınabilecekler diye bir başlık açsak uygun şeyler olabiliyor fotoğraftaki gibi... ihtiyacı olan varsa yazışsın...

Dijon - 2250₺ Lasitkler Kötü demiş ama jantın durumunu bilemiyorum...

BDEADD30-C0A8-4113-9689-DC7F4BD4D367.jpeg

@metinkar

Sakalın kirlisini anlarımda 

Jant/lastik  ilanlarına şöyle çıkanları anlamak güç

Zannedersin antik  roma döneminden kalma yerin 500 metre altından tekerlek çıkarıldı .. basına tanıtılıyor

Hocam bu cihazlar video oynatma destekliyormu mesela telefondaki YouTube u yansitma yapiliyormu

@AhmetCakmak Hocam AliExpress linkinde satıcı için iki yorum var ve ikisi de pek iç açıcı değil. Siz de aynı yerden mi aldınız?

2. GOLF 7 6.5 CARPLAY YENİ TİP CİHAZ

Bu ürün 2017 1.4 tsi comfortline aracimda tak çalıştır oluyor sanırım. 

Fiyat 998tl yazıyor gümrük ücreti ne kadar çıkacaktır. Yani bana maliyeti ne olacak pek anlayamadım 

Bu ürün alınabilir bagaj logo altı krom golf yazısı

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! TRY 126.71 30% İndirim | Araba arka gövde orta ABS mektuplar rozet tabela amblem Logo Styling etiketler dekorasyon aksesuarları VW Volkswagen GOLF 8 için
https://a.aliexpress.com/_EvYgvpn

Geri
Üst Alt