Aliexpress'ten Alınabilecek Cihaz ve Güzel Opsiyonlar Listesi

Hocam emeklerinize sağlık. Gerçekten değerli paylaşım olmuş

benim aracta arka sensörlü sesli ikaz mevcut.

ön sensör taktırmayı istiyorum, sesli veya ekranda yaklaşım gösterse olabilir hangi ürün almalıyım aliexpress den 
Daha önce benim gibi sadece ön sensör almış ise bilgi paylaşabilirse sevinirim.

benim aracta arka sensörlü sesli ikaz mevcut.

ön sensör taktırmayı istiyorum, sesli veya ekranda yaklaşım gösterse olabilir hangi ürün almalıyım aliexpress den 
Daha önce benim gibi sadece ön sensör almış ise bilgi paylaşabilirse sevinirim.
Arka sensör orjinal mi hocam?

@AhmetCakmak evet sıfırdan öyle çıktı denildi sesli bipli  ekranda yakınlaşma mevcut değil.
Comfortline orjinalde arka sensör olunca ekranda mesafe gözüküyor muydu onu tam bilmiyorum hocam, onu bilen arkadaşlar söyleyecektir. Ama eğer arka orjinal ise ön tarafa sensör bulunur her yerden set olarak. Önce sensörünüzün orjinal olup olmadığını belirlemekte fayda var. Sensörler orjinaldeki tampona gömülü mü yoksa çıkıntılı mı?

Comfortline orjinalde arka sensör olunca ekranda mesafe gözüküyor muydu onu tam bilmiyorum hocam, onu bilen arkadaşlar söyleyecektir. Ama eğer arka orjinal ise ön tarafa sensör bulunur her yerden set olarak. Önce sensörünüzün orjinal olup olmadığını belirlemekte fayda var. Sensörler orjinaldeki tampona gömülü mü yoksa çıkıntılı mı?
Benim confortline orjinal mevcut ön arka sensör

Arkayi ve önüde ekranda mesafeyi gösteriyor

Benim confortline orjinal mevcut ön arka sensör

Arkayi ve önüde ekranda mesafeyi gösteriyor
Ben teknik konularda çok tecrübeli değilim ama ön arka sensörde ekranda gösteriyor abi. Sadece arka olduğunda ekranda gösteriyor muydu ondan emin olamadım. 

Ben teknik konularda çok tecrübeli değilim ama ön arka sensörde ekranda gösteriyor abi. Sadece arka olduğunda ekranda gösteriyor muydu ondan emin olamadım. 
Himm pardon ben yanlis anlamisim

Bu arada yeni Aliexpress listesi 2 haftaya hazır olur sanırım. Bu sefer seviyeyi bir tık üste taşıyıp retrofit ürünleri ağırlıklı olacak.

Moderatör tarafında düzenlendi:
resim ekledim hocam resimden anlaşılır umarım.

Aliexpresten ürünler gelmiyor maalesef. Satıcılarla iletişime geçtiğimde korona virüs nedeni ile kargoların durduğunu siparişleri iptal edebileceğimizi söylüyorlar. Son zamanlarda kargosu gelen var mı.

Aliexpresten ürünler gelmiyor maalesef. Satıcılarla iletişime geçtiğimde korona virüs nedeni ile kargoların durduğunu siparişleri iptal edebileceğimizi söylüyorlar. Son zamanlarda kargosu gelen var mı.
Benim geçen hafta bir led ampül geldi ama çoğu gelmiyormuş malesef. Listeyi de erteleriz muhtemelen.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt