En Güncel VAG Kablosu Paylaşımı (Sürekli güncel link)

2015 golf ve 2018 a3 için bana da kablo lazım 20.4.2 işimi görürümü aliexpresse bir sürü var ama hangisi emin olamadım

Link ölmüş sanırım. Aranıza yeni katılan birisi olarak öneri almak istiyorum. Aracım 2006 1.9 BJB Caddy. Edc16u34 ECU var. Passat b7, Transporter T6 gibi çeşitli araçlarda kullanacağım bir kablo almak istiyorum. Daha önce aldığım kablo bozuk çıktı. Normalde yeşil ışık yanması gerekirken mavi ışık yanıyordu ve hiçbir bloğa erişemiyordum. Yardımcı olabilir misiniz ?

Güncel link alabilir miyim rica etsem.

20.4.2 kablonun değil Vcds yazilimin versiyonudur. Bu da o doneme kadar olan donanim tiplerinin tanim dosyasimin yazilimda olduğunu gösterir. Kablo versiyonu ile tek alakasi o vcds versiyonuni destekleyexek lisans olup olmamasi olarak değişir ki çoğu kabloda bu guncellenebilir.

Eski tip kablo yeni araçlarada bağlanır evet ancak yeni haberlesme protokolunu kablo içindeki firmware desteklemedigi icin bazı modullere giremezsiniz. 2020 Passat'a evet bağlanıyor bendeki eski kabloda ancak birçok yeni nesil module giremiyorsunuz, baglanmak ayrı modulleri kodlayabilmek ayri konu yani.

Saticilar doğru söylüyor, V2 20.4.2 olan kabloyu alirsaniz bu kablo yeni nesil modulleri destekleyen protokolude calistirabildigi icin tüm modulleri kodlayabilirsiniz. Eski tip kablo yavaş yavas ise yaramaz hale geliyor yani, arabaniz daha eski modelse tamam ama aksi durumda yeni tip kablo almanizi oneririm.

Yakin zamanda yeni araçlarada baglanir diye deli paralara satilan Sari Etiketli Avrupa Klon dedikleri kablonun Çin versiyonu çıkmış oldu yani :)
Hocam iyi günler foruma yeni üye oldum elimde 21.3 sürümlü kablo var aracım 2022 troc kabloyu nasıl güncelleyebilirim?

Son düzenleme:
Arkadaşlar Herkese Merhabalar,
2014 model Tiguan aracımda gizli özellik açmak için Kablo arayışındayım.Başlıktaki linklerin çoğu patlamıştı ben de bu linkteki kabloyu buldum ve V1 modelini tercih etmek istiyorum fakat anlayan arkadaşlara birkaç sorum olacak.
1-Bu kabloda V1 ile V2 arasındaki fark nedir?
2-Bu kablonun V1 modelini satın alırsam araçta olan arıza kodlarını görebilir miyim?
3-Bu kablo gizli özellik açmak için işe yarar mı?
Şimdiden herkese teşekkürler.

TRY 343.55 25% İndirim | 2021 altıgen V2 Obd2 tarayıcı VAGCOM 21.3.0 VAG COM 20.12 VW AUDI Skoda Seat için ATMEGA162 + 16V8 + FT232RQ
https://a.aliexpress.com/_EGrgV19

Geri
Üst Alt