Golf 7 Bagaj Ölçülerine Uygun Travel Sistem Bebek Arabası Önerileri

Arkadaşlar Selamlar,

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Ancak gördüğüm kadarıyla önerilen bebek arabaları baston tarzında. Ben belirtmeyi unuttum sanırım. Yeni doğan için bir bebek arabası bakıyorum. Genel olarak piyasa travel sistem olarak geçmekte. Ana kucağı dahil olarak satılan modeller. Gönül ister çok daha güzel duran kullanışlı bebek arabaları var ancak malum bagaj hacmi bu konuda bizi oldukça zorluyor.

@ycetin Eğer baston tipi almayacaksanız Golf'ün bagajına sığan travel sistemler ortalama benzer bir yer kaplayacaktır. Hatta bagaja sadece bebek arabası sığacak, üstüne çanta, torba vs ancak koyabileceksiniz, bavul yanına her durumda sığmayacak.

@ycetin Hocam bahsettiğim bebek arabası baston bebek arabası değil, hatta diğer bebek arabalarına göre daha hafif olduğundan , baston bebek arabası almanıza bile gerek kalmayacak. Ayrıca yaz kullanımların da arkada ki yastıklarını kaldırınca, file kısmı bebeğinizin terlememesini sağlıyor.

Katlandığında ne kadar yer kaplayacağını gösteren youtube videosunu ekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ycetin bende yakında bebek arabasi alacağım için epeyce araştırdım gerçektende karar vermesi çok zor. Ben maxi cosi dana bebek arabasi almaya karar verdim hem yerden tasarruf hemde portbebe olarakta kullanabilirsin. Karaft fit travel sisteme bende baktım ama gerçekten kaba ve büyük .istanbuldaysaniz sarachanede ayhan çocukta var bu ürün.

@ycetin bende yakında bebek arabasi alacağım için epeyce araştırdım gerçektende karar vermesi çok zor. Ben maxi cosi dana bebek arabasi almaya karar verdim hem yerden tasarruf hemde portbebe olarakta kullanabilirsin. Karaft fit travel sisteme bende baktım ama gerçekten kaba ve büyük .istanbuldaysaniz sarachanede ayhan çocukta var bu ürün.
Bende maxi cosi dana ve cybex iris arasında kaldım. Cybex iris 1750tl gibi bir fiyat bandında şu An. Daha mantıklı geliyor bana. Siz kaça aldınız ürünü?

@yusuf Hocam mutlaka anakucağı almanızı tavsiye ederim , hatta bebek arabası ile uyumlu olsun, ilk başlarda çok işe yarıyor.

Merhaba;

4 yıl önce bebek arabasını alırken bir de ince stepne almıştım hepsiburada'dan. Bir miktar daha bagaj alanı kazanıyorsunuz.  Bakmadıysanız mama&papas armadillo'ya da bir göz atabilirsiniz.

Arkadaşlar Selamlar,

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Ancak gördüğüm kadarıyla önerilen bebek arabaları baston tarzında. Ben belirtmeyi unuttum sanırım. Yeni doğan için bir bebek arabası bakıyorum. Genel olarak piyasa travel sistem olarak geçmekte. Ana kucağı dahil olarak satılan modeller. Gönül ister çok daha güzel duran kullanışlı bebek arabaları var ancak malum bagaj hacmi bu konuda bizi oldukça zorluyor.
Mamas papas armadillo flip marka arabayı doğduğundan beri sorunsuz kullanıyoruz.

@alper32 3600 fiyatı. Bende bebek arabası arıyorum travel sistem.

700 TL civarı olan beneto marka bebek arabasına bakın ben galiba onu alacağım.

Travel sistem dediğinizde ana kucağı yerine ne geçiyor? Arabanın üst parçası mı? İlk 1 yıl ana kucağında taşınıyor uyuyor hayatı orada bebeğin.

Biz Mclaren baston kullanıp içeriye ayrıca isofix bir ana kucağı almıştık. Polo 9N3 ün bagajını normal valizleri koyup en üste de baston puseti koyabiliyorduk. Baston haricindeki bebek arabası ile tatile gitmek neredeyse imkansız HB bagajı ile.

Geri
Üst Alt