8" Composition Media Ekranında Dikey Çizgi Oluşması

@Holigan

Türkiyenin ilk VESTEL  lcd tv sini 2002 yılında almıştık 

Evet oda 1,5 yıl sonra panel arızası göstermişti ama ?

PAP (Picture and picture) özelligi o dönemin samsung /pioneer larında bile yoktu

Yani 

Ekranı 2 ye bölme

Solda ntv sağda trt spor aynı anda mesela 

Ses olayını hangi tunere verirsiniz o kisiye kalmış

Bence vestel ve 2002 teknolojisine göre baba özellikti...ondan sonra hiçbir tv de bu özellik olmadı

@Savatage butceye bagli olmakla beraber orta seviye bir tv isterseniz bir suredir arastirdigim bir model var samsung Ru7440 hocam. Samsung kullanan birisi olarakta gayet memnunuz. 50-55-60 inc secenekleri var. Ust seri isterseniz 8000-9000 serilerine bakabilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Savatage tv’ye ayıracağınız bütçe önemli hocam..? 55” 65” 70” 

@Savatage samsung Toshiba iki ürünü de kullanıyorum çok memnunum arcelik vestel memnun kalani pek görmedim forum da varmış...

Beyaz eşya biraz şans işi ayrıca televizyonun konumu da o önemli kombili evlerde petek den uzakta olmalı 

Sobalı evlerde sobadan 

Ve en önemlisi güneş görmemeli sistemin düşmanı ısı ve toz dur...

Dikkat edildiği sürece tabiki darbe falan da olmadigi sürece sorunlu teknoloji değildir aslında...

@Savatage tv’ye ayıracağınız bütçe önemli hocam..? 55” 65” 70” 
Semperit 225/45/17  adet fiyat 345 

Eğer kaşıntı olmazsa (ki sürüyor bricstonlarla 54 bin km yeter sanki)

1400 buranın parasını lastige vermeyip 

2400 e 42/ 43 inç  tv  işine mecbur gircem

Philips 3 taraflı amblight kullanıyorum, artık bu modeli yok 47 pfl 6788.

6 yıl oldu nazar değmesin, sorun yok. 

Tek sıkıntı menü hızı, kanal geçişleri yavaş, bunu da bilerek almıştım sırf paneli kaliteli olsun menü dert değil diye. 

Evde topraklama olmayabilir mi? Veya tv nin takılı olduğu prizde bir temassızlık vs.? 

Voltaj dalgalanması veya akşam saatlerinde aşırı tüketim yüzünden voltaj düşmesi? 

Arkadaşlar selamlar,

Konu tv ye geçmişken bende çok araştırarak yanyana aynı yayını görerek kroniklerini araştırarak almıştım. Şükür 5 yıldır bir sorun yok. Sony 55” KD-XD8505. Şu an XF XGserisine geçti sanırım.  

Aşağıdaki konuda sizin tecrübeniz nedir? Sistem bilgileri sizinkilerle aynı mıdır. Kablolu kullan kafanı takma diyorum ama saçma geliyor adamlar nasıl güncelleme vermez? Sizden gelecek bilgiye göre video çekip değişim talep edeyim diyorum. 

@muhammedfatih benim durumda aynı sıkıntı çıkarırlarsa seni örnek vereceğim kardeş İzmir vosmer bugün gittim aynı prosedür yarın bakalım ne diyecekler

@muhammedfatih benim durumda aynı sıkıntı çıkarırlarsa seni örnek vereceğim kardeş İzmir vosmer bugün gittim aynı prosedür yarın bakalım ne diyecekler
Benden 1500 TL fark istediler değiştirmeye.Önce 3 bindi sonra 2.500 en son 1.500 sizin durumun bilgisini verirseniz memnun olurum.

Alakasasız alakalı bir tecrübe

2016 yılında mediamarkt tan 43 inç led tv aldık.

2018 yılında tam garanti bitmişken arka panel ledler söndü (led panel arızası)

400 liraya  yetkili serviste yapıldı

Sene 2020 ledler yine cortladı (ekran yine tümden karardı)

Yetkili servis 550 lira istiyor! Bu nedir yani 2 yılda bir ledler pert oluyor? (Birde bu sefer  yetkili servis 1 yıl garantili olur diyor ayıpp yavvv)

Şimdi lafı uzatmayım

Bana xxxx marka led tv kullanıyorum 

Minimum +5 yıldır sorunsuz seyrediyoruz diyeceğiniz xxxxxx marka tavsiyeniz olan  tv nedir ??
Samsung 32h5570

2013 te Evlendiğimizde almıştık çok şükür hala sıkıntı yok.

Tvlerin fiyatları inanılmaz coştu orta halli 42 inç bir tv 4000 5000 tl bandında

@Kysr038 neyse yine artmasına rağmen  koskoca  58 inç philips 2020 model led tv  7200  tl

8 inç high media bozulursa  vw serviste 11 bin istiyorlar ? 

golfteki medyanın yaptığı  işe bakınca TV ler ucuz bile kalıyor ? 

altı üstü oto teyp be kardeşim ???  

[mention=4612]Savatage[/mention] oto teyp bile değil sadece monitör [emoji3] 
Birileri bizi fena s......r

Yok yok seviyor dedim

@Kysr038 neyse yine artmasına rağmen  koskoca  58 inç philips 2020 model led tv  7200  tl

8 inç high media bozulursa  vw serviste 11 bin istiyorlar ? 

golfteki medyanın yaptığı  işe bakınca TV ler ucuz bile kalıyor ? 

altı üstü oto teyp be kardeşim ???  
Hırsız gelip çalsa kaskodan yenisi taktırılsa, tramer sorgusu 11 bin tl şaka gibi.

Alıcıyı ikna etme çabası; deve & hendek ilişkisiyle yarışır 

Geri
Üst Alt