Golf 7 comfortline silecek suyu sensörü montajı

[mention=4652]Murat Conker[/mention] 
/monthly_2019_01/29CD6782-6C7F-43AB-B174-773F4ADC803B.thumb.jpeg.485cdf6d11056d753a80a3f8e9e1d4b3.jpeg
Merhabalar iyi akşamlar dilerim. Süper bir paylaşım olmuş valla diyagramı da nereden buldunuz takdir ediyorum

2017 makyajlı kasa 1.0 Leon style advance paket içinde aynı diyagramı kullanabilir miyim. Bcm bağlantısını yapacağım fakat yanlış bir bağlantı yapmak sıkıntı yaratabilir. B soketi - 9.pin

Son olarak akü sökmeden Bmc soketi sökülmesi problem değil sanırım. Bilmeyince komik sorular çıkabiliyor idare edersiniz
)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

[mention=10215]ekomatrix[/mention] leon ile aynı olması lazım kontrol ünitesi. Tabi emin değilim. 
Merhaba tekrardan bugün bağlantıları yaptım. Ön arka led olduğu için mi bu kadar az kablo var anlayamadım. Soket B üzerinde 9 numaralı pim yuvasına taktık. Vag üzerinden aktif etmiştim ama sistem nasıl çalışır deneme şansım olmadı. IMG_3758.jpgIMG_3757.jpg

[mention=10215]ekomatrix[/mention] leon ile aynı olması lazım kontrol ünitesi. Tabi emin değilim. 
Bcm şemasını nereden nasıl bulabiliriz : ) bir bilene sormak lazım

[mention=4652]Murat Conker[/mention] hocam bugün evdeki bcm’ye baktım far yikama icin gereken 46nolu pin boş , yani halojen farlı comfortline araca far yikama yapamıyoruz bcm değişmesi gerekli , 
Bu arada tebrik ederim valla ben bir soketi çıkartana kadar canım çıktı sen bcm değiştirmişsin
)

Bu arada tebrik ederim valla ben bir soketi çıkartana kadar canım çıktı sen bcm değiştirmişsin
)

Bende ilk c soketi söküp takana kadar ellerim kanamıştı sonra pratiklesiyor insan sök tak yapa yapa :)

Far yıkamayı destekleyen su deposunun parça numarası 5G0955453M
Yalnız depoyu değiştirdikten sonra cam suyu ekleme hortumuyla mavi renkte ki kapağını da değiştirmek gerekiyor mu eskinini takıyor muyuz ?
Su seviyesini ölçen müdürün parça numarası nedir ? Kablosu ile beraber set halinde almak istiyorum

Far yıkamayı destekleyen su deposunun parça numarası 5G0955453M
Yalnız depoyu değiştirdikten sonra cam suyu ekleme hortumuyla mavi renkte ki kapağını da değiştirmek gerekiyor mu eskinini takıyor muyuz ?
Su seviyesini ölçen müdürün parça numarası nedir ? Kablosu ile beraber set halinde almak istiyorum
İki parça halinde depo. Su doldurma yerini eskisini kullana biliyorsunuz ben öyle yapışmış. Depoyu değiştirseniz büyük depoda seviye sensörü var zaten soket ve kablo lazım. mevcut depoya da yapabilirsiniz o zaman set alırsınız.

İki parça halinde depo. Su doldurma yerini eskisini kullana biliyorsunuz ben öyle yapışmış. Depoyu değiştirseniz büyük depoda seviye sensörü var zaten soket ve kablo lazım. mevcut depoya da yapabilirsiniz o zaman set alırsınız.
Hocam servisten bu parça numarasını söylediğimde 5G0955453M (5 litre olan) su seviyesini ölçen sensör üzerinde mi geliyordur ?

Açıklamasında hocam mk6 için uyumlu diyor ama ? Mk 7.5 ile uyumlu oluyor mudur ki ya da modifikasyona mı gidilecek montaj aşamasında parçayı kesme biçme gibi? Bende far yıkamasız su deposu var küçük hacimli olan. Onda yeni delik mi açmam gerekiyor yoksa bu müşürün gireceği yer hazır bir delik şeklinde var mıdır ? şimdiden çok teşekkür ederim sizlere.... @EsXi

Son düzenleme:
Ekran Resmi 2023-04-02 21.13.57.png

Gelince başlayacağım. Yeni depo almadan eski depoya delik açarak yapmayı düşünüyorum.

@Vagger_Boy hocam aşağıdaki linkte 330₺
TRY 213.78 | Cam su ısıtıcısı su seviyesi sensörü ile 1.5m kablo 7M0919376 3CD919376 95562810500 için Audi A6 R8 Q3 Q7 VW BEETLE Tiguan PASSAT
https://a.aliexpress.com/_ExaYEGP
Onay vermedilerse iptal et bunu al isterse🙂
Verildi artık hocam 20 tl için değmez. Hem benim sipariş ettiğim yer daha erken teslim ediyor 3-4 gün ona sayarım arada ki 20 tl farkıda :) :) hızlı teslimat bahşişi :)

Geri
Üst Alt