Sürücü koltuğuna yaslanıldığında, oturulan alt kısmın esnemesi normalmi?

iamalegend

Katılımcı Üye

İsim
Nadir
Merhaba arkadaşlar, dün akşam fark ettim. Sol ayak dinlendirme yerine ayağımı koyup kendimi arkaya doğru yasladığımda oturduğum alt kısmının uc kısmının yukarı doğru geldiğini gördüm, sanki 2 önde 2 de arkada civata varmış ama öndekiler gevşemiş gibi bir durum hissettim, doğrulamak için sağ öne geçip aynı hareketi yaptım ama sırt esnemesinden başka oturduğum yerde böyle bir esneme görmedim. sizlerden ricam kendi araçlarınızda kontrol edebilirmisiniz? duruma göre servise götüreceğim.

Teşekkürler, saygılar.

iamalegend dedi:
Merhaba arkadaşlar, dün akşam fark ettim. Sol ayak dinlendirme yerine ayağımı koyup kendimi arkaya doğru yasladığımda oturduğum alt kısmının uc kısmının yukarı doğru geldiğini gördüm, sanki 2 önde 2 de arkada civata varmış ama öndekiler gevşemiş gibi bir durum hissettim, doğrulamak için sağ öne geçip aynı hareketi yaptım ama sırt esnemesinden başka oturduğum yerde böyle bir esneme görmedim. sizlerden ricam kendi araçlarınızda kontrol edebilirmisiniz? duruma göre servise götüreceğim.

Teşekkürler, saygılar.
Hocam denedim biraz önce sizin anlattığınız şekilde, bi esneme hissetmedim, ayağımı ayak dayamaya koyup geriye doğru ittirdim ama bişey olmadı

Edit: Ben pek hafif sayılmam 84 kiloyum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende hissetmedim

Gerçi 65 kilo olmamdan olabilir o  :)

O zaman benim koltukta bir anormallik söz konusu.. en iyisi servise gitmek olacak.  Bilgi için teşekkür ederim arkadaşlar.

iamalegend dedi:

Teşekkürler, saygılar.
Ben de yaklaşık sizin kilolarınızdayım. sorun hissetmedim

Eren Kardeşim rica ederim siz ağır sayılmazsınız. &:

Aksi halde işin ucu bana da dokunacak X(

silvershadow dedi:

Teşekkürler, saygılar.
Ben de yaklaşık sizin kilolarınızdayım. sorun hissetmedim

Eren Kardeşim rica ederim siz ağır sayılmazsınız. &:

Aksi halde işin ucu bana da dokunacak X(
Yook, hafif sayılmam derken yani boya göre ideal kilodayız aslında ama hani sadece kiloyu söyleyince insanlarda şaşırma belirtileri görülüyor ya ondan dedim, yoksa bence ideal yani :D

Bu arada belirtmeyi unuttum, benim koltuklar ergo active, belki bu oynama olayı buna hastır bilmiyorum ama yinede olmaması lazım diye düşünüyorum.

@iamalegend

hocam oturduğunuz yerin Uç kismi baldır desteği olan yer mi? Klipsi tam oturmadiysa yapiyo olabilir. benimkiler de ergo.

Geri
Üst Alt