Golf 7 1.4 TSİ Highline Hakkında Bilgi

Hakanhakan

Yeni Üye
İsim
Hakan
   Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba Foruma yeni üye oldum daha önce Audi a3 2.00 TDİ aracım vardı bi kaç gün önce sattım resmini foruma yükledim 

Şimdi ilk defa golf alacağım 1.4 DSG Highline 2. El 30.000 km civarı alırken nelere dikkat etmem gerekli

Yakıt tüketimi kronik sorunları ve bilmem gerekenler hakkında bilgi verebilirseniz çok memnum olurum 

Çok isabetli karar vermişsiniz hocam . Hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde güle güle kullanın . 

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba Foruma yeni üye oldum daha önce Audi a3 2.00 TDİ aracım vardı bi kaç gün önce sattım resmini foruma yükledim 

Şimdi ilk defa golf alacağım 1.4 DSG Highline 2. El 30.000 km civarı alırken nelere dikkat etmem gerekli

Yakıt tüketimi kronik sorunları ve bilmem gerekenler hakkında bilgi verebilirseniz çok memnum olurum 
Sorularınızın cevabı burada mevcuttur yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun;

Aramıza hoşgeldiniz hocam.
30.000 km’de alacağınız araç muhtemelen 2015 ve sonrasıdır ama ben yine de minik bir bilgi vermiş olayım. 2015 ve sonraki modellerde Auto Hold sistemi emniyet kemeri takılmadan da çalışıyor. Bu bir avantaj olabilir sizin için. Yani kemer takmadan hareket etmek istediğinizde eskilerde el frenini manuel indirmeniz gerekiyordu Auto Hold çalışmadığı için. Yenilerde böyle bir durum yok kemer takılmasa bile auto hold aktif edilebiliyor. Her durumda kendisi indirip çekiyor el frenini.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Hakanhakan şimdiden hayırlı olsun diyelim.. en önemli konu DSG.. mutlaka kontrolünü yaptırım derim yetkili bir serviste.. zira araç daha o km'leri görmeden dsg arızası veren arkadaşlarımız var. Hele ki garantisi yoksa ileride ciddi masraflarla karşılaşabilirsiniz.. 

Öncelikle Hepinize ilginiz için çok teşekkür ederim dsg baktırmam gerekli tamam.Peki kendimiz nasıl anlarız sorunlu olduğunu tecrübeleriniz benim için önemli 

@Hakanhakan Bu konuda forumda bilgiler vardır diye tahmin ediyorum, ben manuel vites kullandığım için bu konuda yardımcı olamayacağım ..

selamlar..

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim arkadaşlar

Son sorum 2015 Highline mi yoksa 

2017 7.5 kasa comfortline mi tercihiniz ne olur 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim arkadaşlar
Son sorum 2015 Highline mi yoksa 
2017 7.5 kasa comfortline mi tercihiniz ne olur 
Hocam kesinlikle highline. Comfort bir aracı highline a çevirmeye çok uğraşırsınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Hakanhakan arkadaşlara katılıyorum ve kesinlikle highline 😉.. ilk golfüm 2016 higline idi şimdiki aracımda 2018 highline.. dış görünüşte önemli degisiklikler var ve hayalet ekran farkı kayda deger gerçekten..

Hayırlı olsun Hocam, allah kaza bela vermesin. Highline aracı tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt