Golf 7 Marşpiyel

Negatiwe

Efsane Üye

İsim
Serdar K
Fazla seçeneğimiz yok maalesef. Merdiven altı uygulamalara karşı olsam da yurtiçi üretimi olan bu ürün nasıl duruyor?

big_211994001e8h.jpg

big_2119940016x3.jpg

Bu ise diğerine göre fazlaca kaba ve yukarıdaki gibi estetik değil;

big_217102506m9e.jpg

Başka seçenekleri de paylaşalım.  :'(

Üsttekiler belki ama son resimdeki Golf  gerçekten kötü duruyor. Pacali tavuk gibi ayni :(

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

üstteki golfün kendi orjinal marşpiyelinin fiber hali. plastik olsa alınır . Astuning fiberden yapmış, haliyle güneşte eğilme bükülme veya boyada değişiklik olabilir zamanla, alttaki de ps tuning yapıyor, riegerden kopya. kesinlikle tavsiye etmem çünkü araca büyük geliyor ve hoş durmuyor. sadece siyah renge biraz uyuyor. plastik ve orjinalden kopya tuning garage var maslakta o da boya montaj derken çook pahalı oluyor. ben araca marşpiyel takma taraftarı değilim bu yüzden. ince gti olanlar var onlardan düşünebilirsiniz belki.

İnternetten bu gti marşpiyel setini aldimda bekledigimden daha teferruatli bir parca geldi bunun nasil takilacagi konusunda bilgisi olan varmidr. Satici vidalarda gondermiste araci delmemiz mi gerekiyor yoksa delikler aracta mevcutmudur acaba. 

Yardimci olursaniz cok sevinirim

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

@Burak_Senbas

Değerli Hocam, 

Sandığınız gibi marşpiyelde delik açılması gerekmiyor; çünkü orijinal boy kit montaj hazırlığı olarak bu delikler zaten mevcut ancak aracın boyası esnasında bu delikler boya ile kapanıyor. 

İşi bilen bir ustaya götürmeniz halinde bu hazır delikleri bularak matkapla içindeki boyayı temizleyecek ancak deliğin etrafındaki boyayı tamamen kazımadan bu vidalarda işini yapacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
İnternetten bu gti marşpiyel setini aldimda bekledigimden daha teferruatli bir parca geldi bunun nasil takilacagi konusunda bilgisi olan varmidr. Satici vidalarda gondermiste araci delmemiz mi gerekiyor yoksa delikler aracta mevcutmudur acaba. Yardimci olursaniz cok sevinirim

/monthly_2016_03/image.thumb.jpeg.234b8284cc34036d634c7201a4f25011.jpeg

/monthly_2016_03/image.thumb.jpeg.83043606fcc00e09ce6e726f7a8c86df.jpeg

/monthly_2016_03/image.thumb.jpeg.d655467ec92fbdc05f21611d09bf2bba.jpeg

/monthly_2016_03/image.thumb.jpeg.bf601a0618b54be69a99265048539d87.jpeg
Merhabalar,

Bu marşpiyel'den bende almayı düşünüyorum.

Nereden aldınız acaba?

Piyasada olanlar tek parça ve yapıştırmaymış. Yapıştırma istemiyorum.

Bu şekil çift parça olanlardan da bulamadım.

Orjinal parça numarasını bulabilirsem servisten soracağım.

Ayrıca bununla beraber difüzör'ü de gti tip çift taraftan çıkışlı yapmayı düşünüyorum.

İkisi birlikte güzel görünüyor.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende bu iki parça olan modelden aldım getirdim bi ustaya vida yerlerini arayıp bulduğunu sanmıyorum :) ama önce iç parçayı monte edip digerini üzerine geçiriyor. Araç satış sitesinde satıyorlar ben 400 e almıştım..

Bende bu iki parça olan modelden aldım getirdim bi ustaya vida yerlerini arayıp bulduğunu sanmıyorum [emoji4] ama önce iç parçayı monte edip digerini üzerine geçiriyor. Araç satış sitesinde satıyorlar ben 400 e almıştım..
Araç satış sitesi derken sabihinden.com dan mı bahsediyorsunuz?

Link varmı acaba?

Bayağı bi araştırdım ama bu şekil olanı yok. Tek parça yapıştırma olanından var.

Bundan sadece enderelktronikte var görünüyor ve orjinal. Fiyatı da 680TL.

Araç satış sitesi derken sabihinden.com dan mı bahsediyorsunuz?

Link varmı acaba?

Bayağı bi araştırdım ama bu şekil olanı yok. Tek parça yapıştırma olanından var.

Bundan sadece enderelktronikte var görünüyor ve orjinal. Fiyatı da 680TL.

Evet sahibinden den almıştım. Bu ilan sahibini bi arayın isterseniz 295752397

Evet sahibinden den almıştım. Bu ilan sahibini bi arayın isterseniz 295752397
Teşekkür ederim.

İlk fırsatta iletişime geçeceğim hatta direk kendi yerlerine giderek bakabilirim de.

Siz bunu boyalı mı boyasız mı kullanıyorsunuz?

Parlak siyah'a boyatma fikrim var ama karar veremedim.

Teşekkür ederim.

İlk fırsatta iletişime geçeceğim hatta direk kendi yerlerine giderek bakabilirim de.

Siz bunu boyalı mı boyasız mı kullanıyorsunuz?

Parlak siyah'a boyatma fikrim var ama karar veremedim.

Ben boyasız kullanıyorum, arka kısımda da Gti difüzörü var o da boyasız plastik onla uyumlu olsun diye boyatmadım. Difüzörü ve marşpiyeli boyatan bi arkadaşım var parlak siyah yapmış benim hoşuma gitmedi sanki fiber gibi gözükmüş o şekilde..

Geri
Üst Alt