feen hidroliği

özel servisle görüştüm gel değiştirriz dedi ama koyacagı hidroliğin markasını bile bilmiyor güven vermedi yokmu fren hidroliği değiştiren yardımcı olacak bi arkadaş

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

liqui moly sl6 dot 4 veya castrol react dot 4 low tempareture nin vw onayı aldığını yazmış bi arkadaşımız ama bı yağları internette bulamadım

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
yazan benim liqui moly nette var., ancak size tavsiyem servise gidin yağın litresi ucuz 20-25 lira bişeydi isteyin varilden doldurup verirler., eskiden 1lt. kutularda satılıyordu ama şimdi gelmiyor sadece eksilirse ilave yapma amaçlı 250ml. olandan getiriyorlar., başka marka yerine özellikle servisten aracın fabrikada doldurulan aynı fren hidroliği yağından alın diyorum çünkü her nekadar bu yağlar vw spefikasyonlarını karşılasa da fren hidrolik yağında şöyle bir sıkıntı vardır., aynı specs ler de olan farklı marka hidrolik yağlarının birbiriyle karışması sıkıntı arz eder., farklı yağ koyarsanız sistemdeki eski yağın komple (devirdaim) yapılarak boşaltılıp temizlenmesi gerekir bu da size daha fazla yağ olarak geri döner., fren hidroliği çok ucuz bişeydir gidin servise varilden doldurup verirler., ortalama 1,5-2lt yeterli olur., onlar zaten bilirler ne kadar kapasitesi olduğunu., şimdi siz özel servise de gitseniz sizden alacağı işçilik ile ortalama 100 liraya mal olur., serviste 3-4 ay önce bi arkadaş (işçilik dahil) 120-130 lira değiştirmişti

Geri
Üst Alt