Yeni Golf'üm - 1.0 Highline TSI DSG

@SametKoprulu ben çerçeveli olmasını tercih ederim hocam. Şundan dolayı sordum, bazıları vida ile sabitliyor plakayı, öyle yapınca muayeneden ağır kusur nedeniyle geçmiyor araç. Sizinkinde sorun olmaz öyleyse. 

@fananjal Start-stop'a ben de katlanamıyorum. Eski aracımda da her bindiğimde kapatıyordum, bunda da. Galiba VAG-COM ile sürekli kapalı olacak şekilde ayarlanabiliyormuş.. Kaput olayını da umarım kolayca hallederler.

@ibrahim15 Çok sağolun.

@MHC Aracınız çok güzel. Siz de güle güle kazasız belasız kullanın inşallah

@Umut Özdemir Çok teşekkürler

@AhmetCakmak Çok sağolun. İçimi rahatlattınız kaputun aralık olmasına ilişkin. Servise göstereceğim bakalım ne diyecekler :)

@SametKoprulu Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi krom u kapatmış ana nedense ben de çerçeveli kötü bulmuyorum. Ayrıca sök tak yapıştır işlerine girmek istemiyorum galiba :) Biraz böyle kullanayım, belki daha sonra.

@nightwolf Teşekkür ederim. Evet galiba beyazın yanında gözüme koyu göründü.

@Metin Şen Seramik olayından vazgeçtim ancak kaput filmini düşünebilirim uzun yola çıkmadan. 

@sade2017 Aslında haklısınız ama bunları kendim yapmak için uygun yerim yok. Hep özendiğim birşey ama malesef. :/

@palsak Teşekkürler, evet bayide/serviste diğer araçları da kontrol edeceğim.    

Sevgili dostlar, iyi dilekleriniz ve yorumlarınız için hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. 

Araçlarımızı hep birlikte kazasız belasız kullanalım inşallah.

Geri
Üst Alt