Artık bizde golf Sahibi bir üyeyiz [emoji4]

Hayirli olsun gule gule kullanin aracinizi keske farlari opsiyonlusunu tercih etseydiniz replica far isi cozer kanimca[emoji4]

Replika far önerisinde bulunan dostlarımız konuya pek vakıf değil gibi , replika far takıldığında aracin far soketi değişir ve otomatik yükseklik far ayarı iptal olur , yani comfortline araçtaki halojen far soketi ile ayni yapida olmasi gerekir , farda yanan 2. J formlu led aslinda farın adaptif olduğunu işaret eder, tıpkı 7 kasada olan U formlu gündüz farları gibi. Aracı yeni almışsınız ilerde çift J oem farlara geçiş yapabilirsiniz . Şimdiden aracınızı iyi günlerde kullanın hocam

@Hasan Yıldız 

Öncelikle yeni aracınız hayırlı olsun. Foruma hoş geldiniz. Çift J yi ise kafanıza takmayın, görünüş için orjinal farlarınıza kıyıp replika almaya değmez.

Rozet ile ilgili;

Sadece R, R-Line veya GTI logoları ile aracı süslemek arkadaki VW logosunu söküp Mercedes logosu yapıştırınca arabanızın Mercedes olduğunu iddia etmek gibi birşey.

Güzelce bir R-Line tampon takımı takıp rozeti de nazar boncuğu olarak çamurluğa kondurum derim :)  

Küçük değişikliklerde ise sınır yok, aliexpresse Golf MK7 diye aratırsanız bin bir türlü küçük şey çıkacaktır. Golf üzerinde sıkça oynanan bir araç, aracınız üzerinde aklınıza gelecek her türlü performans/görünüş uygulamasına bir çözüm bulabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Herkese ayrı ayrı teşekkürler Allah kimseye kaza bela vermesin İnşaallah.

Farlar konusunda sadece çift j olacak ve viraja duyarlı olacak diye de opsiyon ekletmezdim.

Teşekkürler bilgileriniz için en güzeli oem
emoji4.png

[mention=4612]savatage[/mention]

Cam tavan çok gerekli gördüğüm bir opsiyon değil bu yüzden tercih sebebi hiç olmadı. Bundan önce de Passat almıştık yine tercih sebebi olmamıştı.

Sizce R line rozet alsam çamurluk için hoş olur mu ? Ya da önerebileceğiniz araca yakışacak küçük dokunuşlarla neler yapılabilir.

Birde herhangi bir firma ile görüşüp yazılım atıp +hp/+Nm almamızın bi faydası olur mu yakıt/performans açısından
emoji4.png

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Öncelikle aracınız hayırlı olsun güzel günlerde keyfini sürmenizi dilerim., sıfır km araca yazılım atmak demek yeni doğan bebeğe 100m 'yi usain bolt gibi 10 saniyenin altında koş demek gibi bişey o aracın daha rodajı olmadan böyle şeylere girişirseniz şikayet.com da kendinizi bulmanız an meselesi olur

Herhangi bir firma ile görüşüp yazılım atıp +hp/+Nm almamızın bi faydası olur mu yakıt/performans açısından
emoji4.png
Rodaj süresince aracı zorlayacak hiçbir şey yapmayın. Özellikle ilk 1500-2000 km çok önemli. Bu süre boyunca aracı sakin kullanmaya çalışın, yüksek devirlere çıkmayın, motor yağ sıcaklığı belli bir dereceye ulaşmadan ani gazlamalar yapmayın. Rodaj sonrasında yakıt tüketimi zaten kabul edilebilir seviyelere düşecektir kendiliğinden. Sadece biraz sabır.
http://www.golftutkusu.com/topic/197-golf-7-de-rodaj/

Verilen bilgiler için herkese ayrı ayrı teşekkürler.
Rodaj konusuna dikkat edeceğim İnşaallah

Golf 1.4 TSI DSG HIGHLINE
PASSAT 1.6 TDI DSG HIGLINE

ARacınız hayırlı olsun. Bir şey sormak istiyorum, koltuk altlarında çekmece var mı aracınızda?

Ben de geçen hafta 1.0 tsi dsg highline aracımı teslim aldım. Araçta koltuk altı çekmece çıkmadı. Bayiye sordum, yeni modeller çekmecesiz geliyor dediler. Forumdan başka bir arkadaşın da yeni teslim aldığı aracında varmış. 

Geri
Üst Alt