1.0 DSG Highline teslim aldık

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanmanız dileği ile. 

Hayırlı olsun yeni aracınız güle güle kullanın kazasız belasız..

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Mustafaun 

Güle güle kullanın. 

Ben de geçen hafta 1.0 tsi dsg highline aracımı teslim aldım. Araçta koltuk altı çekmece çıkmadı. Bayiye sordum, yeni modeller çekmecesiz geliyor dediler. Şimdi sizde olmasına şaşırdım. Aracınız 2018 model değil mi? 

Teşekkürler

@Mustafaun 

Güle güle kullanın. 

Ben de geçen hafta 1.0 tsi dsg highline aracımı teslim aldım. Araçta koltuk altı çekmece çıkmadı. Bayiye sordum, yeni modeller çekmecesiz geliyor dediler. Şimdi sizde olmasına şaşırdım. Aracınız 2018 model değil mi? 

Teşekkürler

Bayiide sergilenen aracin yanindaki panoda eger yazıyorsa koltuk alti saklama gözü diye kanit olarak gösterip talep edin hocam getirtip taksınlar

Bayiide sergilenen aracin yanindaki panoda eger yazıyorsa koltuk alti saklama gözü diye kanit olarak gösterip talep edin hocam getirtip taksınlar
Yarın uğramayı planlıyorum bakacağım hem araçlara hem panolara. Çok teşekkürler

@Mustafaun 

Değerli Mustafa Hocam

Şu alttaki mesajınızda sergilediğiniz; nazik üslubunuza bakarak;

Ama en çok da;

ayrıca eşinizin beğenisine uygun olarak son anda fikir değiştirme cesareti gösterdiğiniz için ;

son olarak da ...mutluluğumuzun ancak hayatımızdaki değerli insanların mutluluğundan geçtiği şeklinde özetlenebilecek mutluluğun sırrını çok geç olmadan çözmüş biri olan

sizi tanımaktan memnun olduğumu bilmenizi isterim.

Güzel günlerde kullanmanızı dilerim. Jantlar nadide güzellikte olduğundan değer bence bu fiyata

Saygı ve sevgilerimle

yönlendirmek istemem tabi karar sizin ancak 1.0 TSI ben hayran kaldım şuan kullanıyoruz ve bence gayet performanslı. sakin kullanımda 1 depo ile 1000 km gidiyor

@silvershadow @silvershadow Çok teşekkür ederim güzel mesajınız için.  Geç farkettim kusura bakmayın lütfen. sizin aracınızda hayırlı olsun bu arada. Kazasız belasız kullanmayı nasip etsin Allah.

Geri
Üst Alt