Aracımı satmayı düşünüyorum

İsim
Onur
Aracımı satmayı düşünüyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kimse vazgeçilmez değildir hocam ver gitsin ;)  Yenisi gelsin :D  

2016 model  TDİ araç . 

Hadi 2016 nın tam ortasında  yani haziran 2016 da trafiğe çıktınız diyelim ! ( belki ocak şubatta ?)

2016 haziran dan  2018 temmuza  tam 2 yıl da 20 bin km ?   yani her yıl için 10000 km ve TDİ   .

Başlığı aracımı satmayı düşünüyorum diye açmışsınız. bence revize edip    Kesinlikle satıyorum / %200 satıyorum falan  yazmalısınız. 

Elinizde iyi para edecek binicisine gidecek belki yıllık 30 bin km 'yi devireceği için dizele talip hazır müşteriniz varsa hemen satın. 

Benzinli yeni aracınız şimdiden hayırlı olsun. 

not : ocakta  TDİ golf aldım . 5,5 ayda 14.500 km deyim. yılda  30 yapacağım için aldım ki öyle olacak.  ev-iş hergün 36 git 36 dön 72 km 

düzeltme  : yıllık yapılan km hesabı  :wacko:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mühim olan satmak değil , her türlü satarsınız , ama mühim olan onun yerine alacağınız otomobilin bu kadar tat verebilecek olması. Satıp ne alacaksınız peki?

Sevgili forum üyelileri 2016 model 1.6 tdi bluemotion 20bin km de aracımı 115 bin tl karşılığında satmayı düşünüyorum alıcı hazır araç hatasız sizlerin değerli düşünceleri ve görüşleri neler karar veremiyorum acil yardımcı olun lütfen.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Merhaba Onur Hocam,

Ben 2015 Diel DSG highline aracımı 10 gün kadar önce 117 bin tl ye satmıştım. Bu sizin için bir Referans noktası olabilir belki.

Aracınızın tam özelliklerini bilmesemde kendi aracım da sunroof , pasifik mavi, U led Uzatılmış garanti ve 18 İnc cadiz jantlar ve sıfır lastikleri vardı. Hatta forumda konusuda olacaktı. 

Herşey gönlünüze göre olsun hayırlı satışlar dilerim.

Merhaba Onur Hocam,
Ben 2015 Diel DSG highline aracımı 10 gün kadar önce 117 bin tl ye satmıştım. Bu sizin için bir Referans noktası olabilir belki.
Aracınızın tam özelliklerini bilmesemde kendi aracım da sunroof , pasifik mavi, U led Uzatılmış garanti ve 18 İnc cadiz jantlar ve sıfır lastikleri vardı. Hatta forumda konusuda olacaktı. 
Herşey gönlünüze göre olsun hayırlı satışlar dilerim.
Ender hocam saolun teşekkür ederim forumda konuyu takip etmiştim Benim Araç Stock halde sunroof yok maalesef

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Geri
Üst Alt