www.markadan.com.tr Üzerinde indirim

@Ender maşallah Ender hocam çok yakışmış, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle :'(

Teşekkür ederim sagolll

One Life Live it.!!!

çok şükür ki Aras Trabzon da çok iyi hizmet veriyor. burda da asıl sıkıntı Yurtiçi kargoda yaşanıyor en az 3-4 defa sıkıntı yaşattı bana :)  

İndirimden yararlanarak ben de aldım. Hasan bey sağolsun telefon da çok yardımcı oldu. 

Dün 12:30 da sipariş vediğim ürünler biraz önce elime geçti. Emeği geçen tüm hocalarıma teşekkür ederim. 

İndirimden yararlanarak ben de aldım. Hasan bey sağolsun telefon da çok yardımcı oldu. 

Dün 12:30 da sipariş vediğim ürünler biraz önce elime geçti. Emeği geçen tüm hocalarıma teşekkür ederim. 
Hayırlı olsun. takınca bir resim eklersen güzel olacaktır :)  

Hayırlı olsun. takınca bir resim eklersen güzel olacaktır :)  
Hafta sonu cam filmi çektireceğim bir aksilik olmazsa :)  o zaman ön panjur çıtasını ve cam çıtasını takıp resimler eklerim @Ender hocam. Bu arada başka bir siteden kapı eşikleri için şeffaf film aldım onu da uygulayacağım :)  geçen hafta da Çin'den 15.7 kablo siparişi verdim, eksikleri yavaş yavaş tamamlıyorum anlıyacağınız. Bundan sonraki hedef ise krom egzoz ucu ve App plakalık olacak. 

Bu siteden perde siparişi verdim. 85tl + kargo.

@sdktsn hayırlıolsun hocam. Kapı eşikleri ve filmleri için link gönderebilir misiniz?

Geri
Üst Alt