At takimdan glen garip ses

Ugur1

Üye
İsim
Ugurince
Merhaba arkdaslar 2 /3 gundur onden bi cik cik ckk ses geliyor sanki blataya bisey surtermis gibi once soldan geliyorsu simdide sagdan iki yandanda geliyor. Life aldik ama ses gelmiyor yola dusunce usta da bulamadi forumda baktim ama beNzer bi konu bulamadim yaridimci olursanuz sevirimntesekkurler

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Uğur Hocam Burçlardan gelen ses olabilirmi acaba. Forumda konusu mevcut bir gözatmanızda fayda olacaktır.

@Ugur1  Bu ses ilk kalkınca giderken ve frene basınca çıkan ses mi? Yoksa kasis vs. girince çıkan ses mi?

Merhaba arkdaslar 2 /3 gundur onden bi cik cik ckk ses geliyor sanki blataya bisey surtermis gibi once soldan geliyorsu simdide sagdan iki yandanda geliyor. Life aldik ama ses gelmiyor yola dusunce usta da bulamadi forumda baktim ama beNzer bi konu bulamadim yaridimci olursanuz sevirimntesekkurler

merhaba hocam başıma 2 kere gelen olayı anlatayım;

1. gelişinde acemilik diyelim yol yardımı aradım geldiler yarım saat içinde hallettiler. Bende sorunu öğrenmiş oldum. Disk ile siyah sac bi parça var diskin arkasında onun arasına taş girmiş ciyak ciyak ses yapıyordu o taş. Disk ile sac arasını kontrol etmelisiniz. Lastiği dış tarafa tam tur çevirin elinizi sokup kontrol edebilirsiniz. 

2. gelişinde kendim kontrol ettim hallettim basit birşeymiş.

Özellikle çakıllı yollardan geçtikten sonra oluyor.

merhaba hocam başıma 2 kere gelen olayı anlatayım;
1. gelişinde acemilik diyelim yol yardımı aradım geldiler yarım saat içinde hallettiler. Bende sorunu öğrenmiş oldum. Disk ile siyah sac bi parça var diskin arkasında onun arasına taş girmiş ciyak ciyak ses yapıyordu o taş. Disk ile sac arasını kontrol etmelisiniz. Lastiği dış tarafa tam tur çevirin elinizi sokup kontrol edebilirsiniz. 
2. gelişinde kendim kontrol ettim hallettim basit birşeymiş.
Özellikle çakıllı yollardan geçtikten sonra oluyor.
Yarın tekrar life alcaz kardeş incelicez tekrar teşekkür ederim

Geri
Üst Alt