Renkli u ledler

ltftaha

Üye
İsim
Taha
Herkeze hayırlı forumlar dilemekle beraber soruma geçiyorum. Bilmiyorum belki aracın sahibi forumdadır geçenlerde bir sayfada bir fotoğraf gördüm bunun nasıl yapıldığı hakkında bilgisi olan var mı? İnstagram sayfasının admini de bu aracın sahibi olan arkadaşı takipteymiş yardım edebilirseniz memnun olurum
8fba6b28e88cdeff064b22b367cf55f6.jpg

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Plaklikta araç sahibinin ismi var belkide direk ulaşma şansınız olabilir sosyal medya üzerinden. Forum üyesi dostumuz ise zaten yazacaktir. İyi Forumlar Hocam.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Far üzerinde folyo var muhtemelen sarı çekerseniz sarı görünür gibi gibi muhtemelen öyledir :) /emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20">

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Gökhan Bilgin Öyle değil hocam. İçindeki ledlere özel hat çekiliyor felan. Folyo değil yani.

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=594]Gökhan Bilgin[/mention] Öyle değil hocam. İçindeki ledlere özel hat çekiliyor felan. Folyo değil yani.
Hmm o zaman rgb bağlıyorlar istediği zaman renkte değiştirebilir bu sayede

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynen, bence gereksiz hoş durmuyor. [emoji3]
Aracım mavi renk hocam rgb olabiliyorsa mavilerle beraber hoş durabilir demiştim. Ayrıca içindeki led değişebiliosa tek u ledi çifte de çevirebiliriz sanırım

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzelim çift u led’leri mundar etmişler >:  

@ltftaha o işe hiç girmeyin derim. Zevkler ve renkler tartışılmaz derler ama biraz apaçi durmuş. Golfe bu tür uygulamaları yakıştırmıyorum. Benim düşüncem orjinal ledler kesinlikle daha asil. Araçları bu gibi uygulamalar basit gösteriyor.

Geri
Üst Alt