Cihaz hakkında bilgi..

Metin Şen

Üye
İsim
Metin
Arkadaşlar merhaba media cihazıyla ilgili birşeyler yapmak istiyorum. Aşağıdaki cihazı buldum. 1 yıl önce servisten alınmış orijinal cihaz. Hala garantisi devam ediyor. 2500 tl ye alınmış...

Şimdi bu cihaz nedir, nasıl bir cihazdır, model yılı, özellikleri nedir, navigasyon, video oynatma veya appconnect var mıdır? Aracım golf 7,5 yeni 6,5 luk composit color ekran var. Bu cihazla değiştirmeye gerek var mi, değer mi veya olur mu benim araca ?

D594FD7F-F49D-4CFD-8140-6B438730355B.jpeg

8AACA46B-EFC4-4F45-8B7F-665A49617F05.jpeg

Cihazın marka modeli ne ise ona göre özelliklerine bakılabilir. Bu cihaz Golf 7'den mi çıkmış? Bildiğim kadarıyla bunlar 7'lere uymuyor. 

Passat cihazı olabilir mi? Kullanan arkadaşlar yok mudur?

Bu cihaz Golf 7 ve 7,5 serisine uymaz... RCD serisi medya cihazı kullanan VW araçlarına olabilir.. Passat B7, Jetta vs...

Öncelikke Bu cihaz orjinal değil

Uyumlu olan araçlardan bazılarını yazayım fakat mk7 yada 7.5 golfe uygun değil markasını bilmesemde bu tür cihazlarda navigasyon ,dvd,vcd,bluetooth ,kamera desteği bulunuyor

Polo 6r

Golf mk5 -mk6

Jetta mk5 -mk6

Passat b6 - b7

Scirocco

Tiguan 5n

Teşekkürler arkadaşlar, ben bu cihazı letgodan buldum. ( Batman’da ) Fiyatına 900 tl demiş ama 500 tl gibi bir rakama bırakacak. İhtiyacı olan arkadaş olursa yardımcı olabilirim.

Geri
Üst Alt