Türkçe dil desteği ve mk7 kodlamaları

valla helal olsun

yusuf ve necati beylerin yaptıkları her zaman takdir edilecek şeyler  :'(

böyle bir cihazım yok ama emeği takdir etmek istedim

Ben türkçe yükleyeceğim diye cihazı kullanılmaz hale getirmiştim. Yazılım koruma kilidi varmış sd ve usb ile denediğimde yüzde 0 da takılı kaldı. O ekrandan çıkmadı hiç bi şekilde 

Bu işlerden anlayan birine 100 lira karşılığında yaptırmıştım. Video oynatma ve geri görüş kamera özelliğini de açmıştı

aliexpress ten 6.5inç ekran aldım yeni türkçe sorunsuz

Video konusunu büyük bir heyecanla bekliyorum inş kısa sürede kullanıyor oluruz. Bazıları bu işi yapmış 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam bana aracı ile gelen herkese yardımcı olacağım kodlarda olduğu gibi ama nasıl yaptığımı buraya yazmayacağım. Çünkü ben yapnasamda buradan öğrenen ticaretini yapıyor ve kendi bulmuş gibi havasını atacak.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
yusuf bey selamlar. hic arastirmadan 2011 model seat alhambra almis bulundum ve turkce menu yok suan avusturyadayim ve almancam cok iyi degil bu sebeple zorluk cekiyorum. turkce dil ekleme konusunda yardimci olma sansiniz varmi

yusuf bey selamlar. hic arastirmadan 2011 model seat alhambra almis bulundum ve turkce menu yok suan avusturyadayim ve almancam cok iyi degil bu sebeple zorluk cekiyorum. turkce dil ekleme konusunda yardimci olma sansiniz varmi
Hocam ingilizce Menüsü vardır illaki onu deneyin isterseniz. Buradan yardımcı olmam imkansız.

Geri
Üst Alt