Composition Media Siyah Ekran

cankilic

Üye
İsim
Can
Bu sornu daha önce hiç duymadığım için adını bilemedim. Ben de bugün ilk defa karşılaştım.

Yeni yola çıkmıştım Bluetooth dan müzik dinliyordum, ekrana bir baktım hiç bir şey görünmüyor.

Radyoya geçtim, üstündeki power butonundan kapadım açtım, kontağı kapadım açtım düzelmedi. Menüler arasında geçiş yapıyor fakat ekranda bir şey görünmüyor. Ancak anahtarı çıkararak baştan başlatınca düzeldi ve bir daha olmadı şimdilik. Sorunla karşılaşınca hemen kaydettim paylaşmak için.

Herkese İyi haftasonları :)

Merhabalar. Bu sorun benim başımada geldi servise gideceğim sizin sorununuz nasıl çözüldü?

Sent from my iPhone using Tapatalk

cankilic dedi:
Bu sornu daha önce hiç duymadığım için adını bilemedim. Ben de bugün ilk defa karşılaştım.

Yeni yola çıkmıştım Bluetooth dan müzik dinliyordum, ekrana bir baktım hiç bir şey görünmüyor.

Radyoya geçtim, üstündeki power butonundan kapadım açtım, kontağı kapadım açtım düzelmedi. Menüler arasında geçiş yapıyor fakat ekranda bir şey görünmüyor. Ancak anahtarı çıkararak baştan başlatınca düzeldi ve bir daha olmadı şimdilik. Sorunla karşılaşınca hemen kaydettim paylaşmak için.

Hocam merhaba aynı sorun bende de oluyor özellikle saat güncellemesi yapıldıktan sonra iki defa oldu ki bu kadar sık olmuyordu

Ekran gelmediğinde güç tuşuna sürekli basıyorum on saniye kadar sonra tekrar güç tuşundan ekranı acıyorum

İsin ilginç yanı ekranda sadece görüntü yok dokunmatik fonksiyonu çalışıyor

Bu ekran isi iyice can sıkıcı olmaya başladı

VW Golf 7 - 2015 -1.4 TSI Highline - Tungsten gri - Manuel - Bi-Xenon LED Gündüz Sürüş Farları - Panoramik Cam Tavan

Hocam aynı sıkıntıyı dün yaşadım, bekledikten sonra düzeldi fakat ileride başka bi sorun yaşamamak için servise gideceğim, sorun devam ediyor mu sizde ya da nasıl hallettiniz?

Merhabalar,

2 yıla yakındır kullanıyorum aracımı ve geçen hafta 2. kez yaptı. Çok takılmamaya çalışıyorum anahtarı çıkarıp takınca düzeliyor, servise de söylemedim söküp bakarlar başka yeri bozulur diye :)  bu kadar kusuru olsun sıkıntı etmiyorum size de tavsiyem bu olur.

2. kez de radyoları sıfırladı. frekanslarını kaydettiğim logoları fln olan bir düzenim var. Media açılırken birden yazı çıkıyor "kanallar otomatik ayarlanıyor..." hiç bir şey yapamıyorsunuz hepsini kendisi düzenliyor kafasına göre. Şimdi tekrar ayarlayacağım ama henüz vakit bulamadım. 

aynısın ben aldığımda da bir kaç kez oldu kimi zaman aç kapa yapınca düzeliyo kimi zaman bir kaç saat sürebiliyo en son 2 gün önce yine yaptı.servisten randevu aldım. gidip göstereceğim.belkide ciddi bir sorun vardır.

3. Kez yazılım güncellendi sonuç hala aynı arada ekran kararıyor sanırım çözüm yok yada benim cihazda ise yaramıyor

VW Golf 7 - 2015 -1.4 TSI Highline - Tungsten gri - Manuel - Bi-Xenon LED Gündüz Sürüş Farları - Panoramik Cam Tavan

bir hata 3 kez nüksediyorsa değişimi gerektirmez mi sayın hocam

Geri
Üst Alt