Niye olmuyor ? Yardım lütfen

tosbega

Üye
İsim
Bayram KIRMIZIGÜL
Arkadaşlar Merhaba! Ne yaptıysam forumdaki verileri bizzat bire bir uyguladım ama. aşağıdakileri kapatamadım. Yardımcı olursanız sevinirim 1. Resim de kısa farda gündüz farı ve Amerikan park yanıyor yanmasın artık. Gündüz farı teypten kapatabiliyorum ama oda etki etmiyor kapanmıyor yani.
244a80608140efe0dfb23c810a93e658.jpg
2. Resim de sellektör yapınca dönüş farları yanıyor yanmasın kapatamadım.
12e2d62614af539eff12f1f5bf0b5799.jpg
3. Resim ise hata kodları var nedir nereden silebilirim. Kodun üzerine basınca sildim ama yine geliyor vagda tarayınca hata gelmesin istiyorum.
d41521283b4f0f936301171c9b5fb687.jpg
4. Ve son olarak şöyle bir imkanımız var mı ? Aracın bayiden çıktığı şekile dönmek gibi bütün verileri sıfırlama . Yardımcı olursanız çok sevinirim

Bayiden çıktığı şekile dönmeniz diye birşey yok hocam. Bu kodlamaları kim yaptı hocam. Bunların hepsi tek tek kapatılacak.
Amerikan için 0blk ve 1blk kanallarındaki stanslich alligmen yazan yerler not active yapılacak. Gündüz farının kanalı ezberimde değil 2sl olabilir. Orada da litchibe general not active yapılacak. Hataları silmenize gerek yok hozan

Bayiden çıktığı şekile dönmeniz diye birşey yok hocam. Bu kodlamaları kim yaptı hocam. Bunların hepsi tek tek kapatılacak.
Amerikan için 0blk ve 1blk kanallarındaki stanslich alligmen yazan yerler not active yapılacak. Gündüz farının kanalı ezberimde değil 2sl olabilir. Orada da litchibe general not active yapılacak. Hataları silmenize gerek yok hozan
Forumdan MSE yaptı sağolsun. İlk zaman çok iyiydi de şimdi kapatmak istiyorum ona da çekindim soramadık. Forumda yazanları bire bire uyguladım ama kapatamadım bir türlü . Kapatmak istiyorum açıkçası

Ben resim falan göremiyorum. Bayiden çıktığı şekle değil de işleminiz öncesine dönebilmek için, hiç bir değişiklik yapmadan Auto-Scan ile tüm sistemi taratıp bir dosyaya sağlıklı bir şekilde kaydetmek gerekiyor. Ayrıca yapılan işlemlerin nasıl yapıldığı kodlarınız varsa ters işlemle eski haline dönebilirsiniz.

Ben resim falan göremiyorum. Bayiden çıktığı şekle değil de işleminiz öncesine dönebilmek için, hiç bir değişiklik yapmadan Auto-Scan ile tüm sistemi taratıp bir dosyaya sağlıklı bir şekilde kaydetmek gerekiyor. Ayrıca yapılan işlemlerin nasıl yapıldığı kodlarınız varsa ters işlemle eski haline dönebilirsiniz.
Anladım sağolun. Forumdaki yapılanları denedim yaptım ama geri dönmedi bir türlü

Özelden yolluyorum numaramı araç başına geçmeden arayın yardımcı oluyum Hocam. 
Tamamdır :) yarın müsait olunca arayayım hocam sizde müsait olursanız yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar Merhaba! Ne yaptıysam forumdaki verileri bizzat bire bir uyguladım ama. aşağıdakileri kapatamadım. Yardımcı olursanız sevinirim 1. Resim de kısa farda gündüz farı ve Amerikan park yanıyor yanmasın artık. Gündüz farı teypten kapatabiliyorum ama oda etki etmiyor kapanmıyor yani.
244a80608140efe0dfb23c810a93e658.jpg
2. Resim de sellektör yapınca dönüş farları yanıyor yanmasın kapatamadım.
12e2d62614af539eff12f1f5bf0b5799.jpg
3. Resim ise hata kodları var nedir nereden silebilirim. Kodun üzerine basınca sildim ama yine geliyor vagda tarayınca hata gelmesin istiyorum.
d41521283b4f0f936301171c9b5fb687.jpg
4. Ve son olarak şöyle bir imkanımız var mı ? Aracın bayiden çıktığı şekile dönmek gibi bütün verileri sıfırlama . Yardımcı olursanız çok sevinirim
Bayram hocam Eren bir baksın. Takıldığınız bir yer olursa bana ulaşabilirsiniz.

Tamamdır :) yarın müsait olunca arayayım hocam sizde müsait olursanız yardımcı olursanız çok sevinirim :)
Tamamdır Hocam, ama araca bağlanmadan önce arayın ki müsait olalım ikimizde. 

Abi zamanın olmuyor diye dedim, yoksa sıkıntı yok. :D

• Beğen
Tepkiler: MSE
@MSE

@fcsrn 

Ayakta alkışlıyorum dayanışma ve yardımcı olma çabanızı Dostlar.  :'(

Eyvallah sağolasın çekindim artık tekrar seni aramaya kusura bakma yapabilir miyim diye de çok uğraştım olmadı ne ettiysem tama tekrar sağol
yarın bakalım arkadaşla

• Beğen
Tepkiler: MSE
Şimdi nasıl desem
ilgilenen arkadaşların eline sağlık bizzat taaaa uzaktan aracımı kodlayan hocamada çok teşekkür ediyorum istediğim oldu sağolun

Abi zamanın olmuyor diye dedim, yoksa sıkıntı yok. [emoji3]
Hocam bir şey sorsam bi yerde gördüm kadrandaki kırmızı rengi mavi yapmış beratvagcom sanırım bizim yapma imkanımız var mı ?

Geri
Üst Alt