Orjinal Rötüş Boyası

alper32

Katılımcı Üye

İsim
Alper
Özellikle kaputtaki taş izleri için ender elektronikten satın aldığım rötüş boya setini bugün uyguladım.
İçindeki fırça taş izleri için biraz büyük geldi. Biraz dikkat isteyen bir uygulama.
Yine de serviste yaptırmaktansa kendiniz yapın daha iyi.
Fiyat 35 tl civarı, şasi numarasına göre sipariş veriliyor. Setin içinde vernik olması sevindirici.
Alternatif olarak oto sanayilerde de boya hazırlatabilirsiniz.

IMG_2422.JPG

Hocam uygulamanızı da görmek isteriz , orijinal ürün seçiminiz çok mantıklı bir hareket olmuş.. 

aynı üründen bende satın aldım,bu hafta sonu hava güzel olursa deneyeceğim,resimleri de paylaşırım.

Uygulamalarda su zımparası kullanmanız biraz uğraştırıcı olsada sonuçları harika yapacaktır. Ellerinize sağlık güzel uygulama olmuş. [emoji4]

Uygulamalarda su zımparası kullanmanız biraz uğraştırıcı olsada sonuçları harika yapacaktır. Ellerinize sağlık güzel uygulama olmuş.
emoji4.png
Haklısınız, özellikle tampondaki kayıplı bölgelerde zımparayla ince çalışmak gerekli. Ben uğraşmadım açıkçası.

Paylaşım için teşekkür ederim , elinize sağlık , biraz ince işçilik yapılırsa sonuçlar daha da muntazam olacaktır.

Özellikle kaputtaki taş izleri için ender elektronikten satın aldığım rötüş boya setini bugün uyguladım.
İçindeki fırça taş izleri için biraz büyük geldi. Biraz dikkat isteyen bir uygulama.
Yine de serviste yaptırmaktansa kendiniz yapın daha iyi.
Fiyat 35 tl civarı, şasi numarasına göre sipariş veriliyor. Setin içinde vernik olması sevindirici.
Alternatif olarak oto sanayilerde de boya hazırlatabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 12738

35tl olduğuna eminmisiniz. 49tl enderde.

Kargo dahil 57 lira ödemişim arkadaşlar.

Bende sanayide 10 liraya bir tup boya hazirlattim arabanin boya koduna gore rengim tornado kirmizi ignenin ip gecirilen deliginin ustune hafif dokunduruyorum boyayi tas vurugu vs olan yerlere dokunduruyorum ben bile bulamiyorum daha sonradan neresi oldugunu

Geri
Üst Alt