Golf composition medya veya color Polo ya uyarmı.

Hakanist

Yeni Üye
İsim
Hakan
Merhaba, 3 gündür forumlarda geziyorum. Sağlıklı bir cevap bulamadım. Sürekli golf den çıkma composition medya ilanları görüyorum. 5 veya 5.8 inç. Bunlardan aracıma uyan ve sorunsuz çalışan varmıdır. Yada çinli sitede satılan golf için olan modellerden herhangi biri polo ya uyarmı. Aracım 2015 Ocak 1.2 tsi comfortline dsg sürüş konfor paketli POLO. Bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum. Teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam mqb polo için çinde cihaz yok bildiğim kadarı ile. Sonradan takılanların ise bluetooth aktivasyon problemi oluyor

Polodan çıkma bir composition color buldum.5 inç olanlardan. Bluetooth özellikli. 2016 model araçtan çıkma. Bunu alsam bir problem yaşarmıyım acaba?

Polodan çıkma bir composition color buldum.5 inç olanlardan. Bluetooth özellikli. 2016 model araçtan çıkma. Bunu alsam bir problem yaşarmıyım acaba?
Hocam torpido ek parçası yoksa uyuyor diye biliyorum ama kesin bilgi değil

Tamam, teşekkürler, bi riske gireceğim artık.

İlgilenen arkadaşlar için sonuç şöyle: Golften çıkma bluetoothlu media ararken bir adet polo dan çıkma orijinal composition media 5" buldum. Çinli sitelerde hep golf için olanlar vardı. Sahibinden de 1 adet buldum. Türkiyede başkada yok zaten. 2016 model polodan çıkma. Sağ ve sol yanında 3 er tuş olanlardan ama sağda ve en altta olan tuş PHONE tuşu. Bu cihaz çok fazla gelmedi sanırım Türkiye ye. 2015 model aracıma taktırdım. Kodlamasıda yapıldı. Gayet güzel çalışıyor. Bilginize...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt