Servis Aksiyonu Sorgulama

nasıl yani, doğru sonuç vermiyor dediniz. hep aynı sonucu mu veriyor? yoksa daha farklı durum mu oluşuyor.
Diyelim ki aracınız için bir günncelleme var ama göstermiyor., genelde eski yapılmış olanları görebiliyorsunuz., en azından bende böyle oldu

Hocam peki bizimle size verilen fatura2daki kalemleri ve müşteri istek/talep formu ile iş emri evrağını paylaşabilirmisiniz.? En azından yapılan işler ile ilgili kalemlere ve bu iki aksiyonun "kodların"ı öğrenmek açısından.,  bu konuda @silvershadow Hocam ile birlikte bir araştırma yapıyoruz., ilk belirlemelerimize nedense sadece TDI 110ps motorlu araçları kapsıyor., Bunu öğrenmek ve araştırmayı derinleştirmek adına size yapılan işlemlerin evraklarına ihtiyaç duyduk., Yardımcı olursanız mutluluk duyarız.
El freni güncellemesini 2018 aralık ayında 105ps 2015 tdi için ben de yaptırdım. 110 olmasına gerek yok.

Diyelim ki aracınız için bir günncelleme var ama göstermiyor., genelde eski yapılmış olanları görebiliyorsunuz., en azından bende böyle oldu
ben her iki aracı da girdim, aktivasyonu yok dedi, bende aktivasyon var ama araca uygulanmamış olanları gösteriyor olarak düşündüm, siz aktivasyon geçmişini görebiliyorsunuz diye belirtmişsiniz. benim ilk araca (2015 / B-8 - Elektronik El Freni) aktivasyon gelmiş ve uygulaması yapılmıştı. hepsini yansıtmıyor sanırım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben her iki aracı da girdim, aktivasyonu yok dedi, bende aktivasyon var ama araca uygulanmamış olanları gösteriyor olarak düşündüm, siz aktivasyon geçmişini görebiliyorsunuz diye belirtmişsiniz. benim ilk araca (2015 / B-8 - Elektronik El Freni) aktivasyon gelmiş ve uygulaması yapılmıştı. hepsini yansıtmıyor sanırım.
Tüm geçmişi de göstermiyor., kafasına göre sadece 1 tane yapılan aksiyonu gösterdi., servisi aradığınızda randevu almak için santrale koydukları bayan size hemen yardımcı olur

Tüm geçmişi de göstermiyor., kafasına göre sadece 1 tane yapılan aksiyonu gösterdi., servisi aradığınızda randevu almak için santrale koydukları bayan size hemen yardımcı olur
hafta sonu golf'ü servise götüreceğim, orada sorup bilgi alırım artık. teşekkürler.

Silelm.. Xs

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt