Arabama Köpek Saldırdı

feykbey

Üye
İsim
Serdar
Arkadaşlar selam golfüm binanın önünde iken gece köpeklerin saldırısına ugramış sabah gördüğümde şok oldum. sağ sol çamurlukları dişlemişler. tamponda tırnak izleri var. ön kaputta yürümümeye çalışmışlar ama çizilmemiş. muhtemelen motora kedi girmiş. akünün yanında kedi tüyleri vardı. bizdekide şans binanın önünde 40 tane araba var gelmiş bizimkini bulmuş. nasip yapacak bişey yok. Allahtan hayırlısı diyelim. ankara doğuş vw servise gösterdim kasko karşılar 15-20 gün sürer yoğunluk var dedi. bayramdan sonra bi aksilik olmazsa servise bırakacağım. sağ-sol çamurluk. ön tampon boyanacak. :(  servisteki eleman tramerde 1500-2000 TL hasar kaydı gözükür dedi. en çok can sıkıcı olan kısım bu. ama ne yapalım Allah büyük kazalardan korusun. resimler ekledim.

DSC_0027.JPG

DSC_0028.JPG

DSC_0029.JPG

DSC_0030.JPG

DSC_0034.JPG

DSC_0039.JPG

Gecmis olsun hocam sanssiz bir durum olmus 

Çok geçmiş olsun, merak etme araban temiz ise tramerde 1500-2000 tl çıksa ne olur.

Geçmiş olsun. Sinir bozucu bi durum sadece tamponla bıraksalarmış iyimiş 

Geçmiş olsun boyasız hallettirmeye çalışın hocam düzeltilebilir bi durum ön taraf olduğu için arkası boş sağlam bi usta halledebilir

Geçmiş olsun sinir bozucu bir durum.

Aracınızın kaskosu varsa autoking te mini onarımdan yaptırın. 

Geçmişler olsun, görünce sinir oldum resmen.

Hocam eskisi gibi olması önemli değil. Gözünüze batmasın yeter. Komple boyatmayın.
2. El araba ufak tefek çiziği hatası olur.

Hocam eskisi gibi olması önemli değil. Gözünüze batmasın yeter. Komple boyatmayın.
2. El araba ufak tefek çiziği hatası olur.
komple derken anlamadım. sol sağ çamurluk ve ön tampon boyanacak dendi. lokal boya olmazmış.

Geri
Üst Alt