Aux girişine bluetooth li giriş bağlama

Gkhnd

Üye
İsim
Gokhn
Iyi forumlar aracım 2015 golf comfortline. Malum bizim araçlarda usb girişi ve bluetooth yok. Aşağıdaki aparatı aux girişine bağlayıp samsung telefondaki müzikleri sorunsuz calistirabilirmiyiz. Seste bozukluk,arka ses olurmu.

Ayrıca telefonu bluetooth ile bağlayınca gelen aramaları buradan cvplayaip konuşabilirmişiz. Cihazı kullanan veya bilenlerden yardımcı olursa sevinirim....
a59bf244b5608fd51677e04241c7a927.jpg

Bi ara kullandım bunu çok şahane bi ürün değil ama iş görüyor. Üzerindeki tuşa basarak eşleştiriyorsunuz telefonla daha sonra aux çıkışından ses alıyorsunuz. Ses netliği ve kalitesi fena değil. Ama her zaman uğraşılacak işte değil. Tavsiyem durumunuz varsa çinden gelen ünitelerden taktırmanız. 

Bahsettiğiniz ürün linkini atarmisiniz çinden dediginiz

Ses çıkışında sıkıntı yok gayet güzel telefon görüşmesinde sesi çok açmalısı  tek olarak yolculuk yaparken çok işine yarar. Doğuşa bluetooth için milyar vereceğine 20tl ye bluetooth işini halledersin. Şarjıda iyi gidiyor çakmaklık girişine şarjda koyarsın 10 numara sistemin olur

Ses çıkışında sıkıntı yok gayet güzel telefon görüşmesinde sesi çok açmalısı  tek olarak yolculuk yaparken çok işine yarar. Doğuşa bluetooth için milyar vereceğine 20tl ye bluetooth işini halledersin. Şarjıda iyi gidiyor çakmaklık girişine şarjda koyarsın 10 numara sistemin olur
Cevabınız için teşekkürler. Bu cihaz sayesinde telefondaki media yi araç tan alabiliyoruz eyvallah. Peki telefon görüşmesinde sesimizi nerden alıyor o kısmı anlıyamadım

Bluetooth yazısının yanında altında mic yazan bir delik var oradan alıyor sesi

Ravendi hocam açıklamış ama  bir de resimli göstereyim

IMG_20170411_122418.jpg

Ben de zamanında almıştım bundan.Harikalar yaratmasa da idare eder. Tel.deki müzikleri dinleyebiliyorsunuz bluetooth üzerinden.ses kalitesi fena değil.telefonda ise sesi baya açmak gerekiyor.şarjı da çok iyi olmasa da idare eder.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt