Golf 7 kırmızı çift uled ile gti panjur

serkancosovic

Yeni Üye
İsim
Serkan
Arkadaşlar merhaba ben forumda yeniyim benim ihtiyacım olan ön panjur. Aracım tornado kırmıZı gti çift u led taktırdım öndeki gri şerit gözüme çarpıyor gti panjur takmak istemiyorum panjur yaptırabileceğim bi yer bulmam mümkün mü yardımco olursanız çok sevinirim

İstanbulda yaşamıyorum fakat panjur yaptırmalık bir durum yok. Sadece krom olan parçayı kırmızı yapmak istiyorsunuz farların içindeki şeritlerin devamı olsun diye sanırım. Bunun için 5-10 liraya üstünü kırmızıya kaplarlar 5 dk sürmez.

Onu kaplattım ama far içindeki çizgiyle panjurdaki çizgi tutmuyor o yüzden o rahatsız ediyor

Yani aynı hizada değil birazda simetriyle alakalı takıntım olduğu için gözüme takılıyor

farlarınız hayırlı olsun..farlar hakkında bir sorum olucak aydınlatmasından memnunmusunuz..

serkancosovic dedi:
Yani aynı hizada değil birazda simetriyle alakalı takıntım olduğu için gözüme takılıyor
Halojen far ile xenon farlı araçların panjurları birbirinden farklı, halojen farlı araçlarda krom parça tamponun hemen üstünde iken xenonlu araçlarda birkaç cm yukarıda. Özel bir panjur yaptırmanıza gerek yok, highline panjuru almalısınız. Servisten temin edebilirsiniz.

cevabınız için tesekkurederim...bazı kullanıcılar aydınlatmasından sikayetçi o yüzden sordum..

cevabınız için tesekkurederim...bazı kullanıcılar aydınlatmasından sikayetçi o yüzden sordum..

Şimdi takıldığı gibi bırakılırsa az oluyor ışık gece farını açınca u ledler azalıyor orta lamba yanıyor ama ayar yapılınca u ledler yüksek yanıyor orta lambayla beraber kuvvetli bi ışık oluyor

Geri
Üst Alt