Adana'dan selamlar

AdanaDetailing

Katılımcı Üye

İsim
Mahmut
Öncelikle herkese merhabalar .

İsmim Mahmut aranıza Adana'dan katılmaktayım .Audi a3 kullanıcısıyım .  Forumu kendi aracım için vag com kodları ararken buldum . Forumda emeği geçen herkese teşekkürler . 

Merhaba hosgeldiniz. Adana dan birilerini daha gorunce ben de seviniyorum.

Syg.
Özgür D.

İsmim Mahmut aranıza Adana'dan katılmaktayım .Audi a3 kullanıcısıyım .  Forumu kendi aracım için vag com kodları ararken buldum . Forumda emeği geçen herkese teşekkürler . 
Hoşgeldiniz hocam. Bende forumumuzda Adanalıları gördükçe mutlu oluyorum :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Değerli Mahmut Hocam 

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz 

Bize A3 ünüzü tanıtır mısınız?

Arkadaşlar hoş bulduk . Adanalı görmekten bende mutlu oldum  :)

Değerli Mahmut Hocam 

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz 

Bize A3 ünüzü tanıtır mısınız?
Murat bey aracım 2015 model 8v kasa kodlu siyah renk A3 sportback 1.6 tdi . Paket olarak ambition üzerine bi-xenon + cam tavan + altı düzleştirilmiş sline dreksiyon ve şimdi hatırlayamadığım bir kaç ufak opsiyon daha var . Aslında niyet golf tü ama 3 ay bekleme mevzusu olunca A3 oldu . 

IMG_0063.JPG

Murat bey aracım 2015 model 8v kasa kodlu siyah renk A3 sportback 1.6 tdi . Paket olarak ambition üzerine bi-xenon + cam tavan + altı düzleştirilmiş sline dreksiyon ve şimdi hatırlayamadığım bir kaç ufak opsiyon daha var . Aslında niyet golf tü ama 3 ay bekleme mevzusu olunca A3 oldu . 

Ekli dosyayı görüntüle 8239
Hayırlı olsun aracınız. On sinyal ve ledi çakarli kodlamanizi öneririm. Çok şahane oluyor. :)

Değerli abilerim kardeşlerim, ben de bir Adanalı olarak Adana'dan dostlarımızın artması beni de çok memnun ediyor. En kısa zamanda güzel bir organizasyonda görüşmek üzere.

Ekli dosyayı görüntüle 8239
Değerli Hocam 

Maşallah    :Allahnazardansaklasın

Güzel günlerde sevdiklerinizle birlikte kullanmanızı dilerim 

Hoşgeldiniz Mahmut Hocam ailemize.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öncelikle Adana ekibimize hoşgeldiniz. Sayımız artıyor memnun oldum katılımınızla.

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt