dinlenme tesisinde fırçayı yedi araba :)

audis8

Üye
İsim
mehmet
dinlenme tesisine durmuştum. uzağa parkettim fırça ile yıkamasınlar diye. geri döndüm arabaya giderken adam dediki arabanı tertemiz yaptım abi. hortumu nasıl yetiştirdiyse fırçayla yıkamış.

kaçış yok bundan size söyleyeyim.

eve geldim yıkattırdım aracı meguiars oto şampuanı ile. kılcal çizikleri gördüm yuvarlak. yeni olmuş gibime geldi 4 aylık beyaz araç.

audis8 dedi:
dinlenme tesisine durmuştum. uzağa parkettim fırça ile yıkamasınlar diye. geri döndüm arabaya giderken adam dediki arabanı tertemiz yaptım abi. hortumu nasıl yetiştirdiyse fırçayla yıkamış.

kaçış yok bundan size söyleyeyim.

eve geldim yıkattırdım aracı meguiars oto şampuanı ile. kılcal çizikleri gördüm yuvarlak. yeni olmuş gibime geldi 4 aylık beyaz araç.
Geçmiş olsun hocam. Taşıma suyla fırçalamışlar sizinkini :)

kılcal çizikten kaçış yok nasılsa onu artık kabul ettik zaten

dün evden aşağı bir baktım çocuğun teki çıkmış arabanın üstüne zıplıyor

çıkarken de ön plakalığın bir tarafını kırmış galiba yerinden oynuyor

SB1907_23 dedi:

Yaşıyor mu çoçuk :)

yusuf dedi:

Yaşıyor mu çoçuk :)
çocuk yaşıyor olan bana oldu :)

Bizim mahallede çocuklar her akşamüstü top oynuyorlar.  İlk zamanlar camda top lekesi görmekten kaçamıyordum. Bi de 1-2 saatini veriyorsun aracı yıkıyorsun, camları temizliyorsun falan ama bi bakıyorsun ertesi gün camda top izi kalmış. >: ( Artık biraz uzaktaki yan sokağa bırakıyorum aracı, böyle çözüm bulabildim ancak  :- \

snoppy dedi:
Bizim mahallede çocuklar her akşamüstü top oynuyorlar.  İlk zamanlar camda top lekesi görmekten kaçamıyordum. Bi de 1-2 saatini veriyorsun aracı yıkıyorsun, camları temizliyorsun falan ama bi bakıyorsun ertesi gün camda top izi kalmış. >: ( Artık biraz uzaktaki yan sokağa bırakıyorum aracı, böyle çözüm bulabildim ancak  :- \
En temizi cadde :) Hele de cadde geniş ise çoçuklardan kurtuluyor :)

@yusuf

araç göz önünde olmayınca insanın aklına kötü kötü şeyler geliyor  Caddede çözüm değil :)

Geri
Üst Alt