Discover pro ekran alınır mı?

Ben de bir ara düşünmüştüm, sonra böyle 4-5 bine değecek bir fark olduğunu düşünmedim. Akıllı telefonunuz varsa navigasyonu ordan halledersiniz. Geriye kalan herşey 6.5 inc cihazınızda da mevcut.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben de bir ara düşünmüştüm, sonra böyle 4-5 bine değecek bir fark olduğunu düşünmedim. Akıllı telefonunuz varsa navigasyonu ordan halledersiniz. Geriye kalan herşey 6.5 inc cihazınızda da mevcut.

Kamera bağlayabilme özelliği de aklımı çeliyor.Ayrıca bildiğim kadarıyla video klip ve filmde gösteriyor.6.5 ekranımda bunlar mevcut değil.

Ben de bir ara düşünmüştüm, sonra böyle 4-5 bine değecek bir fark olduğunu düşünmedim. Akıllı telefonunuz varsa navigasyonu ordan halledersiniz. Geriye kalan herşey 6.5 inc cihazınızda da mevcut. Sent from my iPhone using Tapatalk
Video klip gösterebiliyor ve geri kamera eklenebiliyor, çok güzel ama çok pahalı birşey :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Merhaba, benim naçizane fikrim alınmasından yana , o paralara akıllı telefon alırken 1 dakika bile düşünmüyoruz ?

Araçta pek yapacak birşey kalmayınca para harcama kaşıntım tutuyor sanırım:)Standart bir araç alsaydım durban jant,Bi xenona geçiş vs.çok daha maliyetli olacaktı.Şimdi gözümde aracımın eksiği discover pro ve orjinal geri görüş kamerası.Büyük ekranın içeriye kattığı estetik görüntüde hoş duruyor.

Araçta pek yapacak birşey kalmayınca para harcama kaşıntım tutuyor sanırım:)Standart bir araç alsaydım durban jant,Bi xenona geçiş vs.çok daha maliyetli olacaktı.Şimdi gözümde aracımın eksiği discover pro ve orjinal geri görüş kamerası.Büyük ekranın içeriye kattığı estetik görüntüde hoş duruyor.
Abdullah usta'ya gittiğimizde kendisi daha çok golf'çü olduğundan gelen tüm araçlarda gti veya r direksiyonla discover pro görünce şaşırmıştım ama cidden çok güzel görünüyor imkan varsa ve araca uzun süre binilecekse değer bencede kamera ve dynaudio'da unutmayın :)

Bugün bir ilan veren arkadaşla konuştum çerçeve ve montaj dahil 4.200 fiyat verdi cihaz için.Kodlamalar vs.yapılacak dedi.Montajı Apo ustada yaptırırız tanıyorum kendisini dedi.Cihazlar test aracından çıkma sıfırdan farkı yok diyor.Bu kadar test aracında discover mı çıkıyor onu anlamadım:)

Bugün bir ilan veren arkadaşla konuştum çerçeve ve montaj dahil 4.200 fiyat verdi cihaz için.Kodlamalar vs.yapılacak dedi.Montajı Apo ustada yaptırırız tanıyorum kendisini dedi.Cihazlar test aracından çıkma sıfırdan farkı yok diyor.Bu kadar test aracında discover mı çıkıyor onu anlamadım:)
Apo usta yurt dışındaki test araçlarından bazen parça alıyorum gibi bir şeyler söylemişti bizim ülkemizde değilde başka ülkelerde olan araçlardan çıkmadır sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum

Geri
Üst Alt