Golf Variant Türkiye'ye geliyor

Arkadaslar bagaji kac lt peki? Ic kisimda da genislik farki var mi diz mesafesi fln ? Guzel duruyor tombik [emoji23]

Arkadaslar bagaji kac lt peki? Ic kisimda da genislik farki var mi diz mesafesi fln ? Guzel duruyor tombik
emoji23.png
bagaj 605 litre, yaklaşık olarak 30 cm uzun golf'e göre, bu uzunluğun çoğunun bagaj için kullanıldığını düşünüyorum, diz mesafesi zaten tatmin edici seviyede golf'de...

passat-passat variant arasında fiyat farkı yok. öyle yaparlarsa süper olur. bir de act manuel olsa tadından yenmez. büyük ihtimal tdi-dsg ve 1.4 tsi act dsg olacak. leon st gibi düşünün.

Her ne kadar ülkemizde pek tutulan segment olmasa da kullanışlı, pratik ve tasarım olarak hoş bir makine. Golf olması da cabası. 

:000274-medium:

passat-passat variant arasında fiyat farkı yok. öyle yaparlarsa süper olur. bir de act manuel olsa tadından yenmez. büyük ihtimal tdi-dsg ve 1.4 tsi act dsg olacak. leon st gibi düşünün.
passat- passat variant fiyat farkı olmadığını bilmiyordum, teşekkürler sizden öğrenmiş oldum,

o zaman golf'ün de aynı fiyatla gelmesi sürpriz olmaz,

ne dersin sevgili @silvershadow dostum?

@magic

Kıymetli üstadım 

Arada fiyat farkı olmazsa....

of of of.... keyfe bakın 

Türk insanı bence hala hazır değil babam yıllar önce toros steyşın, kartal ,astra steyşın (caravan diye geçiyordu) , megan steyşın , connect ford ve tiguan ömrü bu arabarda geçti kullanırken kolay ama satarken milletın burun kıvırması neyseki o hep rahatını düşündü satılır satılmaz demedi çocuk çünkü ihtiyacı steyşın arabaydı , duster dan vw ye ikna ettiğimizde çok kızmıştı nevar iliside jeep gibi demişti sonra işyeri arazi için ona duster verdi 1 ay sonra iyiki tiguan almışım dedi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Şahsım adına alınabilir bir araç ama... Bagaj göstermelik olmayacak kendi gözümle geniş demeliyim buna tabi ACT De olsun isterim aile aracı diye tıs tıs gitmesin [emoji12]lakin bu dizelmi ? Yok benzinli

-hımmmm tarzı sorulardan bunaldım azıcık

Ben Passat b8 tdi

geçen ayda golf 7 1,6 tdi dsg aldık

ş içinde golf yeterli

uzun yolda Passat 

golf variant ancak golfün %10 ü kadar satar.

TR Seda'n cenneti

para azsa tek araç olucaksa kesin golf variant alırdım

cam tavan ve açık renk iç mekan ile güzel araç olur. durban jant da araç daha heybetli olduğu için güzel gözükecektir. 

Yeni ayna ve kilitsiz torpido

497ff6abc4434677b661c2aea5dd71a3.jpg

be042ecd7b42cf1fea19978f81c0a0ab.jpg
l

Ailemize katılan yeni üyemizle beraber Golf ciddi anlamda küçük gelmeye başlamıştı. 

Güzel bir haber oldu bu. Bir gelsin bakalım, talep illaki olacatır.

Geri
Üst Alt