Periyodik Bakım için gerekli olan filtre & yağ tavsiyesi hk.

mesut35

Yeni Üye
İsim
mesut
Selamun aleyküm dostlarım
Siz değerli arkadaşlarıma naçizane bir konu hakkında fikirlerinizi almak isterim.Şimdiden çok teşekkürler.Malumunuz araçlarımızın istekleri bitmiyor bakmak zorundayız.
2019 yılı golf 7.5 TDI aracıma ilk 2 yıl servis bakımı sonrasında özel serviste bakımları yapıldı.Servis ücretlerinin çok yüksek olması buna sebep tabikide.2 yıldır motor yağı olarak castrol , filter grubu olarak filtrron marka kullandı özel servis.Benim bu seneki bakımda yağı sizinde en çok tavsiye ettiğiniz Lıguı moly,shell, castrol vb filtre grubu olarak ta yakıt yağ polen karbonlu ve hava filtrelerini de Mann markası kullanmak üzere deneyiminizden ve grup sponsoru arkadaşlarımızdan sonrasında temin etmek isterim .Castrol grubu sahte yağ piyasada çok kullanıldığını duydum.
Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.

Bu siteden hem filtre hem yağ tedariğinde bulunabilirsiniz. Ben sadece filtre temininde bulunuyorum burdan. Genelde Mann filtre satarlar. Ürünler Orjinal. Castrol yağ da satıyorlar ama kargoda yağ kabı deforme olur, zedelenir, akar ihtimaline karşı kendi parçacımdan yağı tedarik ediyorum.

Castrol başka bir araç için hepsiburada üzerinden castrol satıcısından aldım, o da orijinal olması için iyi bir seçenek.Golfe LM aldım motuldan sonra bakalım farklılık olacak mı..

Geri
Üst Alt