Start stopun devre dışı kalması hakkında

gkhnclk

Katılımcı Üye

İsim
gökhan
Araç
golf 7
İyi günler herkese golf 7 dsg vites çerçevesi ni değiştirmek için vites körüğünün bağlı olduğu piyano black çerçeveyi kaldırdım metalik çerçeveyi çıkarıp yenisini taktım ama bu işlem sırasında servo fren devre dışı diye bir uyarı geldi ekrana işin sonunda start stop çalışmıyor an itibari ile ne yapabilirim nasıl bu hatayı giderebilirim. Teşekkürle şimdiden

İyi günler herkese golf 7 dsg vites çerçevesi ni değiştirmek için vites körüğünün bağlı olduğu piyano black çerçeveyi kaldırdım metalik çerçeveyi çıkarıp yenisini taktım ama bu işlem sırasında servo fren devre dışı diye bir uyarı geldi ekrana işin sonunda start stop çalışmıyor an itibari ile ne yapabilirim nasıl bu hatayı giderebilirim. Teşekkürle şimdiden
çerçeveleri sökerken herhangi bir soketi sök tak yaptınız mı, eğer yaptıysanız ondan kaynaklı bu durum, obd ile bağlanıp arızaları silin düzelir, bazı kritik parçalar sökülünce arızaya düşer ve manuel silmek gerekir, airbag on off ışığınıda sökerseniz airbag lambası yanar mesela.

çerçeveleri sökerken herhangi bir soketi sök tak yaptınız mı, eğer yaptıysanız ondan kaynaklı bu durum, obd ile bağlanıp arızaları silin düzelir, bazı kritik parçalar sökülünce arızaya düşer ve manuel silmek gerekir, airbag on off ışığınıda sökerseniz airbag lambası yanar mesela.
Teşekkür ederim ilk fırsatta baktıracağım

çerçeveyi tekrar söküp soketi sök tak yapsam sorun düzelir mi acaba

çerçeveyi tekrar söküp soketi sök tak yapsam sorun düzelir mi acaba
düzelmez, eğer bir soketi sök tak yaptıysanız ve o şekilde kontak açtıysanız arıza bir obd cihazı ile silinmelidir, basit bir işlem sanayide bile yaptırabilirsiniz, arızaları silsinler yeterli, cihaz önemli değil model olarak.

dün akşam arabayı kullandığımda start-stop devreye giriyordu araç düzelmiş kendi kendine arızayı sildirmeye gerek kalmadı demek ki fikir veren destek olan arkadaşlara teşekkür ederim

Geri
Üst Alt