Golf 7 Comfortline araç için led farlar hakkında

YUSUFGOLF

Yeni Üye
İsim
Yusuf
Araç
Golf 7 2014 comfortline
Selamın aleyküm taiwan malı led farları öneriyor musunuz? herhangi bir sorun yaşayan var mı? Aracımız 2014 comfortline paket taktıracak olursak?
1: U led ve arka stoplar hıgline stoplar mı?
2: J led ve arka 7.5 stoplar mı sizce? hangisi daha güzel orjinal durur önerilerinizi paylaşırmısınız?

Taiwan U ledlerin hicbiri kaliteli degil. Arac 7 oldugu icin orijinal tek U tercih edilebilir, omurluk bir far olur.
Yeni gorunum olacak taiwan J ler çok populer. Onlarda da kronik olan gunduz ledi arizasi, mercek takili kalmasi gibi problemler var. Cozumleri basit, uzmez.

Arka konusunda secenek çok fazla. Orijinal 7 highline tercih edilebilir, uygun fiyata omurluk urun olur.
On J yapilacaksa arka orijinal 7.5 highline oneririm. Piyasanin en kalitelisi taiwan modeller bile orijinalden ciddi uzaklar. Ama fiyat 7 highline stobunun 3 kati.

Daha çok kafaniz karistiysa kusura bakmayin, secenek çok 😀

Taiwan U ledlerin hicbiri kaliteli degil. Arac 7 oldugu icin orijinal tek U tercih edilebilir, omurluk bir far olur.
Yeni gorunum olacak taiwan J ler çok populer. Onlarda da kronik olan gunduz ledi arizasi, mercek takili kalmasi gibi problemler var. Cozumleri basit, uzmez.

Arka konusunda secenek çok fazla. Orijinal 7 highline tercih edilebilir, uygun fiyata omurluk urun olur.
On J yapilacaksa arka orijinal 7.5 highline oneririm. Piyasanin en kalitelisi taiwan modeller bile orijinalden ciddi uzaklar. Ama fiyat 7 highline stobunun 3 kati.

Selamlar, mercek takılı kalmasına nasıl bir çözüm buldunuz?

Ya orijinal tek U led alın ya da paraya kıyarım derseniz Osram LEDriving far seti alın.

Tayvanlara para vermeyin üzer…

Perde mekanizmasina ayar yapiyoruz
Bu her farda oluyor mu hocam? Bir önceki aldığım sy marka far takılı kalıyordu iade ettim şimdi tekrar alacağım ancak takılma yapar mı diye korkuyorum açıkcası. Bir de ayarı nereden yapıyorsunuz?

Bu her farda oluyor mu hocam? Bir önceki aldığım sy marka far takılı kalıyordu iade ettim şimdi tekrar alacağım ancak takılma yapar mı diye korkuyorum açıkcası. Bir de ayarı nereden yapıyorsunuz?
Buyuk kapagin icinden yapiliyor. Zamanla butun J lerde oluyor

Ya orijinal tek U led alın ya da paraya kıyarım derseniz Osram LEDriving far seti alın.

Tayvanlara para vermeyin üzer…
Hocam orjinal U led leri comfortline paket çalıştırır mı? Acar mı? Ben sorduğumda beyin komple değişmesi lazım dediler orjinal farı çalıştırması için

Hocam orjinal U led leri comfortline paket çalıştırır mı? Alacaktım ben sorduğumda çalıştırmaz comfortline paket beyin komple değişmesi lazım oda 40 bini bulur dediler bana doğru mu?

Hocam orjinal U led leri comfortline paket çalıştırır mı? Alacaktım ben sorduğumda çalıştırmaz comfortline paket beyin komple değişmesi lazım oda 40 bini bulur dediler bana doğru mu?
Calistiririm ben hicbir beyin degistirmeden, soket kesmeden.

Ekli dosyalar

• 3643BAD1-A694-49C5-AE80-7ECB6868E87B.jpeg
    3643BAD1-A694-49C5-AE80-7ECB6868E87B.jpeg
    233.9 KB · Görüntüleme: 18
Ben j far kullandım 3 sene kadar. Sağ farın beyni yandığı için gündüz ledleri yanmıyordu tamir ettirdim. Aracımı satmasaydım kullanmaya devam ederdim. Çift mercek olduğu için gayet kullanışlı

Hocam orjinal U led leri comfortline paket çalıştırır mı? Acar mı? Ben sorduğumda beyin komple değişmesi lazım dediler orjinal farı çalıştırması için
BCM değişimi gerekebilir, emin değilim ustası daha iyi bilir. Ama taiwan led almayın derim.

Geri
Üst Alt