Kapıyı sökmeden cam filmi uygulaması var mı

tarcanyum

Yeni Üye
İsim
tarci the great
merhaba arkadaşlar. mk7 2015 aracıma cam filmi uygulaması düşünüyorum. (antalyada) önceki aracımda kapılar sökülerek takıldığından cam filmleri bir müddet sonra trim sesleri ile karsılasmıstım. bu sefer işi sağlama almak istiyorum. nedir önerileriniz.

Birçok yerde uygulama yaparken sökülmüyor diye biliyorum ama bu sefer de kapı kartonunu kesen yerler var.

Mersin'de BM Garage'da yaptırdım cam filmimi, çok memnun kaldım. Madico marka NanoCeramic cam filmi kullanıldı. Filmler, araç üzerinde değil kendi sistemlerinden mk7 golf seçilerek dışarıda camla birebir ölçüde kesildi, araca öyle uygulandı. Bu yöntemi kullanan yerleri tavsiye ederim. Hem çok daha hızlı halloluyor hem kaliteli işçilik oluşuyor. Mersin'e yolunuz düşerse işletmeyi ve Madico'yu tavsiye ederim.

Sıfır Golf 8 aldım, daha bin km olmadan Llumar bayisinden cam filmi yaptırdım. Sadece üst taraftaki tırnaktan kurtarıp sonra geri takıyorlar. Ses yapma durumu olmaz diye düşünüyorum.

Merhabalar
En az 10 kere yaptirdim Ankara da hic birinde Kapi dosemeleri sokulmedi
Yaptirdigin yer cok onemli
Bence internet ten arastir bak bulundugun sehirde bu isi yapan yerleri ve yorumlari oku bu Biraz olsun yaptiracagin yer hakkinda bilgi sahibi olmani saglar

Passat b8 ve golf mk7 de genelde kapı döşemelerini tam sökmeden üst kısmını toz fitillerinden açarak camı tutan mekanizmayı plastik aparat ile boşa alıp camı dışarıya alırlar sonra filmi çekerler

Birçok yerde uygulama yaparken sökülmüyor diye biliyorum ama bu sefer de kapı kartonunu kesen yerler var.

Mersin'de BM Garage'da yaptırdım cam filmimi, çok memnun kaldım. Madico marka NanoCeramic cam filmi kullanıldı. Filmler, araç üzerinde değil kendi sistemlerinden mk7 golf seçilerek dışarıda camla birebir ölçüde kesildi, araca öyle uygulandı. Bu yöntemi kullanan yerleri tavsiye ederim. Hem çok daha hızlı halloluyor hem kaliteli işçilik oluşuyor. Mersin'e yolunuz düşerse işletmeyi ve Madico'yu tavsiye ederim.
ne kadar ücret ödediniz?

merhaba arkadaşlar. mk7 2015 aracıma cam filmi uygulaması düşünüyorum. (antalyada) önceki aracımda kapılar sökülerek takıldığından cam filmleri bir müddet sonra trim sesleri ile karsılasmıstım. bu sefer işi sağlama almak istiyorum. nedir önerileriniz.
İlginç. İlk defa görüyorum. Yapacak kişi sökelim daha iyi olur falan gibi cümleler kurarsa bence oradan uzaklaşın :)

Mersin'de BM Garage'da yaptırdım cam filmimi, çok memnun kaldım. Madico marka NanoCeramic cam filmi kullanıldı. Filmler, araç üzerinde değil kendi sistemlerinden mk7 golf seçilerek dışarıda camla birebir ölçüde kesildi, araca öyle uygulandı. Bu yöntemi kullanan yerleri tavsiye ederim. Hem çok daha hızlı halloluyor hem kaliteli işçilik oluşuyor. Mersin'e yolunuz düşerse işletmeyi ve Madico'yu tavsiye ederkaç nu
kaç numara uygulandı ve ne kadar ödediniz acaba.

Ben Ankarada Solargard yaptırdım, öyle fitil vs sökülmedi diye biliyorum. Camda veya herhangi bir yerde çizik vs yok. Antalya ki Solargard bayisine bir sorabilirsiniz.

ne kadar ücret ödediniz?

kaç numara uygulandı ve ne kadar ödediniz acaba.

Merhaba,

5 cam ve sunroof için uygulama yaptırmıştım. Firmadaki en üst derecede ısı kesmeye sahip ürünü tercih etmiştim NanoCeramic isminde. Nanoceramic20 modeli sanırım en koyunun 2 altı oluyordu, tam orta koyulukta idi. 8500 TL diye hatırlıyorum ama fiyatlar değişmiştir muhtemelen.

Cam filminde sunroof ve ön cam fiyatı baya etkiliyor.

Geri
Üst Alt