Golf 7.5 Composition Colour RCD 330

Devineta

Yeni Üye
İsim
Mert
Araç
Golf 7.5
Merhaba 2017 golf 7.5 aracıma çin malı composition colour rcd 330 taktırmayı düşünüyorum.
Ürün hakkında çok bir bilgim yok, kullanan arkadaşlardan olumsuz bir durum yaşayanlar varsa öğrenmek isterim.

Merhaba 2017 golf 7.5 aracıma çin malı composition colour rcd 330 taktırmayı düşünüyorum.
Ürün hakkında çok bir bilgim yok, kullanan arkadaşlardan olumsuz bir durum yaşayanlar varsa öğrenmek isterim.
Rcd 330 kablolu carplay modelini taktim arabayi alir almaz hiç yoktan bayaği iş yapan uygun fiyatli bir ekran tavsiye ederim. Mib2.5 tarzi bi ekrana verecek bütçeniz yoksa carplay vs için bu ekrana geçilir 👍🏽

RCD 330 isini gorur
Hersey butce yle alakali
Formdan @HONEY arkadas la gorus o rcd330 a hakim bir arkadas cihaz hakinda sana her Turlu bilgiyi verir ve onda varsa ondan almani tavsiye ederim
Carpleyli bir cihaz da en uygun secenek zaten rcd330

RCD 330 isini gorur
Hersey butce yle alakali
Formdan @HONEY arkadas la gorus o rcd330 a hakim bir arkadas cihaz hakinda sana her Turlu bilgiyi verir ve onda varsa ondan almani tavsiye ederim
Carpleyli bir cihaz da en uygun secenek zaten rcd330
Çok teşekkürler alacağım zaman mutlaka honey’e danışacağım.

Geri
Üst Alt