Vag Grubu Gizli Özellik ve Montaj

golf7he

Yeni Üye
İsim
Golf7
Selamlar yaklaşık 4 senedir 2014 model comfort paket golf 7 sahibiyim.
O yıllarda opsiyon olsa gerek aracımda ön-arka park sensörü bulunmuyor, Far-stop, ekran(teyp), 7.5 olarak çevirmek istiyorum.
Forumda eski konulara baktığım halde mersin de bu işi yapan bir işletme bulamadım.
Mersin, adana da bu işi layığıyla yapan bir işletme önerisi alabilir miyim?

Size tavsiyem park sensörü işine girmeyin ön arka orijinal pahalıya patlıyor, orijinal olmayanlar da çok kötü duruyor, ekranı değiştirip logo geri görüş yaptırın bence.

Size tavsiyem park sensörü işine girmeyin ön arka orijinal pahalıya patlıyor, orijinal olmayanlar da çok kötü duruyor, ekranı değiştirip logo geri görüş yaptırın bence.
Eskiden pek sorun etmiyordum fakat günümüzde gerekli olarak görmeye başladım
Aracımı seviyorum satmayı düşünmüyorum bir binici olarak da heves ediyor galiba insan :)
Ender elektronikten ön-arka toplam set fiyatı 13.500 TL ye buldum montaj ve kodlaması hakkında bir fikrim yok fakat montaj hakkında yaşadığım şehir ile ilgili sıkıntı yaşıyorum..

O yıllarda opsiyon olsa gerek aracımda ön-arka park sensörü bulunmuyor, Far-stop, ekran(teyp), 7.5 olarak çevirmek istiyorum.
Forumda eski konulara baktığım halde mersin de bu işi yapan bir işletme bulamadım.
Vagcom adana diye aratın instagram

Mersin de is yaptirmak Biraz zor

Mersin de is yaptirmak Biraz zor
Haklısınız maalesef öyle. Yapan var da ufak butik tarzı yerler var galiba onları da ben bilmiyorum.
Çoğu hallederici kasap arkadaşlarla dolu.
En kötü ankaraya necati abi'nin yanına gideceğim :)

Gecen ay Mersin de bir arkadasa harman mib 2,5 verdim
Mersin de 2-3 yere gitmis bir navigasyon anten baglantisini yapamamislar
Ve Birde cihaz da sorun var diyorlar
Sorun kalitesiz antenle denemeleri
Kaliteli bir anten aldi ve kendi cozdu
Vag com isi yapan bir cok yer sadece para tuzagi

Geri
Üst Alt