BARDAKLIĞIN SÜRGÜSÜNDEN AŞAĞI DÜŞEN MALZEMELER

34fth61

Yeni Üye
İsim
fatih
İyi günler arkadaşlar. Aracımın bardaklık sürgüsünden orta konsolun altına kredi kartım düştü, sanırım sökülmeden alınmaz. Daha önce o bölgeyi söken bir arkadaşımız varmı acaba.

Benim de surgu biraz zor acilip kapaniyordu, altina bir sey sikismistir dedi servis. Cozum olarak orta konsolu sokuyoruz dediler, o kapak oyle aciliyormus. 2-3 saatte yapiyorlar serviste.

Okadar söküleceğine kartı yeniletirim daha iyi

Sent from my iPhone using Tapatalk

İyi günler arkadaşlar. Aracımın bardaklık sürgüsünden orta konsolun altına kredi kartım düştü, sanırım sökülmeden alınmaz. Daha önce o bölgeyi söken bir arkadaşımız varmı acaba.
Değerli Hocam 

Geçmiş olsun 

Bana kalırsa yeni kart çıkarttın.

Bunu her fırsatta uyarmak gerek o sürgülü kapak yani mini storun üzerine kesinlikle bir şey  koymayın... özellikle bozuk para ve anahtarlık koymayın..

Çünkü araya düşerse;

Bitmek bilmeyen bir trim sesine neden oluyor.

Buna dayanamazsanız ve servise giderseniz bütün vites konsolu sökülüyor ve ciddi zaman alıyor. 

Eh her yanı sökülüp takılan birşey ne kadar sağlam olursa o kadar sağlam oluyor....

Maliyeti hakkında fikrim yok ama garantiye girmeyeceği kesin :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@silvershadow

Bende öyle düşünerek konsolu söktürmedim. arka hava kanalını söküp oradan ulaştık, tek sorun sürgülü kapak kırıldı.acı bir tecrübe oldu.

Hava kanalını Nasıl söktünüz. Bende hava kanalının içine ızgaralarda bulunan küçük tutamak düştü

Ya ücretsiz kart çıkıyordu  kapağı kırmaya ne lüzum.  Hadi bozuk para vs olsa çok aşırı ses olsa neysr

Geri
Üst Alt