Composition Color 5" Media Özellikleri

Bluetooth dan emin değilim. Sadece Navi olduğunu biliyorum. 
Ekranı o boyutta olanlarda bize gelen hiçbir veriyonda navigasyok yok diye biliyorum. Ekran küçük geldi bana açıkçası.

Araçta hız sabitleme var görünüyor ama Skoda'lardaki gibi sinyal kolunda.

Ekranda navigation tuşu vardı, hız sabitleyici ve sanırım öndeki araca göre fren yapan birsey daha vardı, hepside koldan ayarlanıyor. 

USB vardı , torpido gözünde bireyler daha vardı SD vs

En çok merak ettiğim Bluetooth 

IMG_20180525_145407.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Muhtemelen vardır, bluetooth yoksa bile basit ve ucuz cihazlar ile bu yetenek kazandırılabiliyor daha önceki yazılardan hatırladığım kadarıyla.

Aracınız dolu bi araç tek eksiği bluetooth olsun yeterki çözüm çok.

Güle güle kullanın aracınızı.

Muhtemelen vardır, bluetooth yoksa bile basit ve ucuz cihazlar ile bu yetenek kazandırılabiliyor daha önceki yazılardan hatırladığım kadarıyla.

Aracınız dolu bi araç tek eksiği bluetooth olsun yeterki çözüm çok.

Güle güle kullanın aracınızı.
Teşekkür ederim. İnşallah bu hafta almaya gideceğim. Almanya dan gelen bir araç Avusturya için işlemleri biraz sürüyor. 

Merhaba aracim 2015 confortline bluetoot sd cd usb var fabrika cikisi sadece camera bagliyabilirmiyim bilginiz varmi ?

Selam. Benzer konuyu bulamadim. yanlis yerde ise kusura bakmayin. 2015 comf. golf aracimda standart mult. medya mevcut.  menuler arasi parmak sürüyerek kaydirma yöntemiyle (alt secenek- ust secenek) gecis yapamiyorum. Hic muadil golfte denk gelmeyince karsilastiramadim. Kaydırma ozelligi yokmu? illa kenarda bulunan kaydirma cubuguyla (tiklayarak) gecis yapiyorum. Bu medya bu ozellikte mi yoksa bir hata mi yapiyoruz..

Selam. Benzer konuyu bulamadim. yanlis yerde ise kusura bakmayin. 2015 comf. golf aracimda standart mult. medya mevcut.  menuler arasi parmak sürüyerek kaydirma yöntemiyle (alt secenek- ust secenek) gecis yapamiyorum. Hic muadil golfte denk gelmeyince karsilastiramadim. Kaydırma ozelligi yokmu? illa kenarda bulunan kaydirma cubuguyla (tiklayarak) gecis yapiyorum. Bu medya bu ozellikte mi yoksa bir hata mi yapiyoruz..
Radyo kanallari kayitli 15 falandi sanirim kaydirarak diger ekrana gecmiyor mu

Menüler arası kaydırarak  geçiş yok.  

Örneğin mp3 listesi varsa sağdaki yukarı aşağı sekmelerde arasındaki sekmeye basık tutup yukarı aşağı yapabilirsiniz.

Dokunmatikte sorun olup olmadığını da, ses ayarlarından arka ön ayarları kısmındaki görselden  parmağınızı basılı tutup koltuklar üzerinde gezdirirken geçiş yapıyor olması lazım.

Bari şu radyo logolarını yükleyebilseydik de bir görsellik olsaydı, o bilem yok :)   :)  

Menüler arası kaydırarak  geçiş yok.  

Örneğin mp3 listesi varsa sağdaki yukarı aşağı sekmelerde arasındaki sekmeye basık tutup yukarı aşağı yapabilirsiniz.

Dokunmatikte sorun olup olmadığını da, ses ayarlarından arka ön ayarları kısmındaki görselden  parmağınızı basılı tutup koltuklar üzerinde gezdirirken geçiş yapıyor olması lazım.
O bahsettiginiz gorseldeki islemi yapabiliyor.. Anladim. Demekki bu mult m. da olmuyor.. Cok tesekkur ederim.

O bahsettiginiz gorseldeki islemi yapabiliyor.. Anladim. Demekki bu mult m. da olmuyor.. Cok tesekkur ederim.
Rica ederim, radyoda da olmuyor.

Sadece radyo altındaki sekmede manuel kanal ayarı yaparken de aynı şekilde parmağınızı üzerinde gezdirebilirsiniz.

Geri kalan herşey tek dokunuş ile müdahale edilebiliyor.

Geri
Üst Alt