Yardımınızı bekliyorum

since1453

Yeni Üye
İsim
Kıvanç
Arkadaslar 2014 model beyaz renk 19.000 kmde 1.2 tsı 105hp confortline dsg arac ile aranıza katıldım. Aracı doddan aldım bu nedenle sahibi ile tanişmadım aracın bütün donanımlarını gösteren spariş formu yoktu be nedenle aracın bütün extralarını bilmiyorum.Aracta bildiğim ilave donanımlar;

-bixenon farlar ve led stop lambası

-ısık görüş paketi

-sürüş konfor paketi

-17" dijon jant

-Composition Media Radyo-CD-MP3-WMA çalar, SD kart okuyucu, AUX ve USB Media-IN girişi, 5,8 inç ekran, Bluetooth arayüzü 

-elektirikli katlanır ayna

-Renkli ekranlı çok fonksiyonlu yol bilgisayarı (Premium)

-far yıkama

Arkadaslar bazı sorularım olacak cevaplarsanız sevinirim.

1- aracın ilave donanımları nasıl ilk sahibi iyi secimler yapmişmi

2-exper raporunda aracın hasar kaydı boya vb hiçbir hatası cıkmadı arac cok temiz. Sıkı pazarlıkla ve sansın yardımıyla 70.000 tlye aldım aracın sıfırı için doğus pazarlıkla 82.000 civarı fiyat verdi.Aliş rakamım nasıl

3-arka camları ve bagac camı koyu renk  karartılmışmı yoksa filmmi nasıl anlarım.(fiatlarda karartılmış camın seri nosu farklı ordan anlaşılıyor golfte bu tarz birsey varmı)

4-confort larda normalde far yıkama yok hangi donanımla eklenmiş olabilir

5-arka plaka led aydınlatma ambiyans aydınlatma da standart mı

6- arac fabrikasyon 17" dijon olduğu için spor süspansiyonlu mudur

8-lastik nasıncı 35 psı uygunmu

9-aracın bütün özelliklerini sasi no veya plaka ile sorgulayabileceğimiz bir web sitesi var mı

@since1453 aramıza hoş geldiniz. Donanım güzel. Fiyat da fena değil. Camin aralayın en üst kısmına bakın film ise oralarda hafif boşluk olacaktır. Far yıkama xenon ile gelir. Yoksa muayenede kusurlu olur. Hafif kusur. Arka led plaka led stop ile gelir. Spor süspansiyon 18 inc için mecbur. Sizinki normal büyük ihtimalle. 34 35 uygundur basınç olarak. Ancak servis görebilir donanımları. ;)

Öncelikle hoş geldiniz, aracınız hayırlı olsun.

1-Donanımlar aracı highline donanıma yaklaştırmak için seçilmiş kesinlikle keyifli donanımlar.

3- Cam kodunda E sembolüne ek olarak renkli camlarda "V" sembolü oluyor ön camla kod farkından anlayabilirsiniz.

4- Mercekli farlarda far yıkama yasal zorunluluk. Yani Bi-Xenon donanımla beraber otomatik olarak ekleniyor.

6- 17" jantla birlikte spor süspansiyon zorunlu sunulmuyor. Ama siparişte belirtilmişse eklenmiş olabilir.

7- sizde unutmuşsunuz :)

8- Önerilen lastik basınç değerleri sürücü kapısında belirtilmiştir. Ordan kullanım şartlarına göre uygulamanızda yarar var.

Keyifli sürüşler. @since1453

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt