Hareket halinde ayak aydınlatma

Maywen

Üye
İsim
Egemen
Araç
Golf 5
Merhaba dostlar, ayak aydınlatmasının montaj ve kodlaması tamamlandı ancak hareket halindeyken yanması için gerekli olan kodlamayı bulamadım. Hareket halinde de yanması için yardımcı olabilecek olan var mı? Araç 2006 Golf 5

Ekli dosyalar

• IMG_20231214_171803.jpg
    IMG_20231214_171803.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_20231214_171741.jpg
    IMG_20231214_171741.jpg
    53.4 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20231214_171425.jpg
    IMG_20231214_171425.jpg
    106.9 KB · Görüntüleme: 33

Kodlama yaptığın kanallardan standlicht olarak ayarlarsan giderkende yanar.

Kodlama yaptığın kanallardan standlicht olarak ayarlarsan giderkende yanar.
hocam kodlattigim yerde obdeleven ile aktif etti yapan arkadas ben dedikten sonra bilgisayara baglayip footwell lightin oldugu kisimdan diger byte'lara baktik always open footwell light tarzi birsey aramistik. standlicht olarak ayarlaması gerektiğini nasıl tarif edeyim yapana bana anlatabilir misiniz? kodlayan arkadaş bulamadı çünkü

Kusura bakmayın modelin golf5 olduğunu yeni gördüm, sizin kontrol üniteniz bunu desteklemiyor malesef. Eski usul artık far anahtarından tesisat çekebilirsiniz.

Kusura bakmayın modelin golf5 olduğunu yeni gördüm, sizin kontrol üniteniz bunu desteklemiyor malesef. Eski usul artık far anahtarından tesisat çekebilirsiniz.
:( yapıcak birşey yok o zaman, teşekkür ederim yinede hocam. tesisati kesip bicmek istemiyorum bu sekilde kalicak artik

Merhaba dostlar, ayak aydınlatmasının montaj ve kodlaması tamamlandı ancak hareket halindeyken yanması için gerekli olan kodlamayı bulamadım. Hareket halinde de yanması için yardımcı olabilecek olan var mı? Araç 2006 Golf 5
Golf 5 te ve 6 da kodlamayla maalesef açılmıyor. Ben 5 imde parklardan elektrik alarak yapmıştım sizde o şekilde yapabilirsiniz.

@Maywen Merhaba. Abi yapabilme şansımız var bana uzak bağlantı verirsen deneriz.
Merhabalar hocam, elimde kablo yok sanayide bir dukkanda kodlatmistim. Arastirdigim kadari ile sadece 3c8 kodlu bcmde acilabiliyormus benimki 3c0. Kodlanmasi icin sizin deneyegeginiz yontem neydi bana anlatabilirseniz yine sanayidekilere tarif ederim yontemi veya yilbasi indirimlerinde kendime kablo almayi dusunuyorum geldiginde sizinle iletisime gecsem ve denesek olur mu?

Merhabalar hocam, elimde kablo yok sanayide bir dukkanda kodlatmistim. Arastirdigim kadari ile sadece 3c8 kodlu bcmde acilabiliyormus benimki 3c0. Kodlanmasi icin sizin deneyegeginiz yontem neydi bana anlatabilirseniz yine sanayidekilere tarif ederim yontemi veya yilbasi indirimlerinde kendime kablo almayi dusunuyorum geldiginde sizinle iletisime gecsem ve denesek olur mu?
Abi bi kontrol ederiz 3C0 bcmde destekler diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt