Arka çamurluk hakkında

Auditor

Üye
İsim
Ozan
IMG_7140.jpegIMG_7141.jpegHerkese hayırlı akşamlar. Aracım henüz 600 km de. Geçen gün çamurlukta bir husus dikkatimi çekti. Arka çamurluklarda bir fark gözüküyor. Bu normal midir sizce?IMG_7141.jpeg

Bazen tırnaklara nizami oturtulmayabiliyor hocam. Fabrikadan da çıksa nizami olamayabiliyor. O yüzden iyi bir işçilikle bir sefer söküp takılsa nizami oturtulabilir.

Upvote 0
Merhabalar.
7 yıl sonra ilk mesaj 🤗

Bende de var o durum,
Ama arka tampona bilmem kaç defa dokundurdukları için,
3-4 defa da sökülüp takıldığı için normaldir diye düşünüyorum.
Screenshot_2023-12-04-00-14-08-45.pngScreenshot_2023-12-04-00-14-23-62.png

Ama kazasız olan diğer araçta da var bu durum...
Screenshot_2023-12-04-00-13-07-32.png

Upvote 0
Servise satıcıya göre normaldir.
Bana göre üretim montaj işçilik hatasıdır. Kusurlu araç satmışlardır.
Ki 600 km'de herhangi bir darbe yoksa.
Diğer ihtimal de taşıma esnasında tampon tampona, arada köpük koyarak yükleme yapıyorlar. Temas varsa bu sebeple de olmuş olabilir.

Upvote 0
Ekli dosyayı görüntüle 71281Ekli dosyayı görüntüle 71280Herkese hayırlı akşamlar. Aracım henüz 600 km de. Geçen gün çamurlukta bir husus dikkatimi çekti. Arka çamurluklarda bir fark gözüküyor. Bu normal midir sizce?Ekli dosyayı görüntüle 71280
Araç Golf 8 gibi duruyor.
Ben 7 sanmıştım.

Yetkili servise gösterin düzeltsinler bence.
Sizin araç çok daha yeni sonuçta.

Aradan zaman geçince
"darbe almış ondan, bizlik birşey yok" demesinler..

Upvote 0
Tamponu tutan braketler plastikten imal edildiği için plastik esneme yapabiliyor. Üretim hattındaki bir hatadan ötürü milimetrik fark bile fark ettirir kendini. Braket kaynaklı bir sorun muhtemelen. Üstadların dediği gibi işinde tecrübeli bir kaporta ustası fabrikasyon hatasız bir görünüme getirir tamponu.

Upvote 0
Benim çamurluk değilde kaputun sol çizgisi sağ çizgisinden daha açık durumda bu durum kaputtan mı kaynaklıdır yoksa onu tutan kollardan mı bilgisi olan varmıdır?

Upvote 0
Bazen tırnaklara nizami oturtulmayabiliyor hocam. Fabrikadan da çıksa nizami olamayabiliyor. O yüzden iyi bir işçilikle bir sefer söküp takılsa nizami oturtulabilir.
Teşekkürler hocam. Müsait vaktimde servise götüreceğim direk.

Upvote 0
Araç Golf 8 gibi duruyor.
Ben 7 sanmıştım.

Yetkili servise gösterin düzeltsinler bence.
Sizin araç çok daha yeni sonuçta.

Aradan zaman geçince
"darbe almış ondan, bizlik birşey yok" demesinler..
Evet hocam. Göstereceğim. Teşekkürler.

Upvote 0
Servise satıcıya göre normaldir.
Bana göre üretim montaj işçilik hatasıdır. Kusurlu araç satmışlardır.
Ki 600 km'de herhangi bir darbe yoksa.
Diğer ihtimal de taşıma esnasında tampon tampona, arada köpük koyarak yükleme yapıyorlar. Temas varsa bu sebeple de olmuş olabilir.
Herhangi bir darbe yok hocam. Acaba sök tak işlemi falan mı oldu diye merak ediyorum?

Upvote 0
0 km Araçları bayilere bir indirişleri var zaten, 2-3 farklı şehirde vw bayisinde denk geldim izlerken bile içim acıdı, insanlar ne zorluklarla alıyor o araçları, ama pat küt indiriyorlar

Upvote 0
sıfır arabaları temizleme işlemini görseniz keşke... sen mikrofiber bezler süper emici havlular alırsın , adam tek bezle iç dış içine eder arabanın.

ekranına kadar çizik içinde teslim eder.

Upvote 0

Geri
Üst Alt