Golf 8 TSI Kauçuk Paspas Önerileri

Yorumlar için teşekkürler. Rizline paspasları bugün aracıma yerleştirdim. Manuel vites için olanı sadece n11 de bulabildim. Ön ve arka da tam uydu. Kalitesi ve görüntüsü de hoşuma gitti.
Şahler'i belirttiğim gibi arka paspaslarında sabitleme delikleri olduğu için tercih etmedim.
@figo beğendiğinize sevindim. Hayırlı olsun.
(Vaktiniz olursa gündüz ışıklı bir zamanda fotoğraf ekleyebilirseniz faydalı olabilir)

Yorumlar için teşekkürler. Rizline paspasları bugün aracıma yerleştirdim. Manuel vites için olanı sadece n11 de bulabildim. Ön ve arka da tam uydu. Kalitesi ve görüntüsü de hoşuma gitti.
Şahler'i belirttiğim gibi arka paspaslarında sabitleme delikleri olduğu için tercih etmedim.
Sabitleme deliklerinin ne zararı var.?

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın, kazasız belasız arızasız günlerde inşallah.

.

Estetik kaygılı bir düşünce benimkisi. Görüntü olarak hoş durmaz diye düşündüm. Ve zamanla oradaki deliklerden taban halısına kir toz toplayacaktır.
IMG_2834.jpeg

Arka paspas deliklerinin kapakları var hocam, ben vidasız kullanıyorum. Ben de Rizline parlak olduğu için tercih etmemiştim. Sahler mat olduğu için biraz daha premium hava katıyor bana göre. Yıllardır kullanıyorum, temizleyince ilk günkü gibi oluyor çok memnunum. Siz de güle güle kullanın hayırlı olsun.

Herkese merhaba, malum kış yaklaşıyor. Hazırlıklara halı paspasları değiştirmeyle başlayayım dedim. Bayide satılan çok pahalı olduğundan alternatifler için değerli yorumlarınızı bekliyorum.
Goodyear'ın universal kauçuk paspası gözüme çarptı gezinirken. Daha önce bunu deneyen oldu mu acaba? Universal olduğu için sabitleme delikleri yok ancak paspas ağır ve kaymıyor diye yorumlarda belirtilmiş.
Ürünün alternatif linkini de buraya bırakayım. Farklı satıcılardan 900-1100 arasına bulunabiliyor.
https://www.koctas.com.tr/goodyear-...eyeQHYd2p9u3s0KR28KNpsoxH0yyAKJiVgx714WejW5Uo
Merhaba orjinal golf yazılı paspaslar dışında şahler tavsiye ederim manuel ve otomatik olarak ikiye ayrılıyor almak isterseniz dikkat edin. Astra j ve golf 8 aracımda senelerce kullandığım paspaslar çizilme olmuyor rengi mat siyah kalıp gibi paspaslar yıkadığınızda bez ile silin kurulayın ilk günkü gibi yeni görüntüsünü kaybetmiyor bu arada üniversal paspas kesinlikle almayın!!

Ekli dosyayı görüntüle 71111

Arka paspas deliklerinin kapakları var hocam, ben vidasız kullanıyorum. Ben de Rizline parlak olduğu için tercih etmemiştim. Sahler mat olduğu için biraz daha premium hava katıyor bana göre. Yıllardır kullanıyorum, temizleyince ilk günkü gibi oluyor çok memnunum. Siz de güle güle kullanın hayırlı olsun.
Teşekkür ederim hocam. Fotoğraflı bir yorumda gördüm. Onda kapak yoktu o yüzden hoşuma gitmemişti Sahler. Fotoğrafın olması iyi olmuş arayış içinde olanlara alternatif olabilir.

Geri
Üst Alt