SATILIK (VAZGEÇİLDİ) 2023 Nexen N fera 225 45 17 Sıfır Ayarında

apranaxi

Üye
İsim
Batu
Genel Bilgiler
Satıştan vazgeçilmiştir.
Fiyat
-
Beyler selamlar. İyi satışlar.
225 45 17
Sıfır araç üzerinde gelen lastikleri satıyorum.
4000 km yol yaptım.
Balon yırtık yanık yama yoktur.

Ekli dosyalar

• IMG_3079.png
    IMG_3079.png
    916.4 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_3653.jpeg
    IMG_3653.jpeg
    100.2 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_3080.png
    IMG_3080.png
    847.6 KB · Görüntüleme: 33

Beyler selamlar. İyi satışlar.
225 45 17
Sıfır araç üzerinde gelen lastikleri satıyorum.
4000 km yol yaptım.
Balon yırtık yanık yama yoktur.
merhaba, 16 janta uyar mı acaba? ve çift midir sadece yoksa takım mı

Aracınızın jant çapına uyumlu değildir hocam. Bu lastikler büyük kalır… @azizaskar

Zorda kaılınırsa en yakın lastikçiye gidene kadar uyar ama devamlı hiç tavsiye etmem :)

Hocam benim Golf 8 de aynı lastiklerle geldi daha önce hiç 17 inç lastik kullanmadım daha önceki aracım golf 7 de 16 inç lastik vardı ve süspansiyonları gayet yumuşaktı .Şimdi Golf 8'in süspansiyonları bana biraz sert geldi acaba bu 17 inç jantan mı üzerindeki lastiklerden mi veya arabanın yapısı mı golf 7 göre daha sert .16 inç e düşüp daha yumuşak bir lastik alsam michelen gibi konfor artar mı ?

Hocam benim Golf 8 de aynı lastiklerle geldi daha önce hiç 17 inç lastik kullanmadım daha önceki aracım golf 7 de 16 inç lastik vardı ve süspansiyonları gayet yumuşaktı .Şimdi Golf 8'in süspansiyonları bana biraz sert geldi acaba bu 17 inç jantan mı üzerindeki lastiklerden mi veya arabanın yapısı mı golf 7 göre daha sert .16 inç e düşüp daha yumuşak bir lastik alsam michelen gibi konfor artar mı ?
Bence konforu gayet ideal. Siz 16 ya göre yorum yapıyorsunuz tabiki. 16 ya geçseniz konfor artar yol tutuşu biraz azalır. Continental tavsiye ederim. michelin lastikler biraz sert bana göre. Bridgestone da olur yumuşak. 16 jant kullanmayalı baya oldu. Golf 5 imde 18 vardı o bile düz yolda konforluydu. 17 dijon vardı. O konforluydu.

Geri
Üst Alt