SATILIK Golf 7 Katlanır Ayna

Ofarukko

Katılımcı Üye

İsim
Ömer faruk
Genel Bilgiler
Golf 7 katlanır ayna, kayar sinyal ve tuş olarak set
Fiyat
4750
Arkadaşlar selamlar aracımın üzerinde olan geri viteste aşağıya inen ısıtmalı orijinale yakın katlanır ayna ve içinde bulunan kayar sinyal ile beraber satıyorum. Kapak ve cam yok kendi aynanızdan aktarabilirsiniz.

Fotoğraflar için araç üstünde olduğu için ekleyemedim söktüğüm zaman eklerim

Hayırlı satışlar. Geri viteste aynanın aşağı inmesi için aynaya bir işlem yapıldımı, yoksa aldığınızda öylemiydi.

Aldığımda öyleydi onu bilerek ve araştırarak almıştım :)
Bende ayna satıyorum, 3-4 tane araca montaj ettim, maalesef hiç birinde çalışmadı fonksiyonu. Bi çözümü varmı acaba onu araştırıyorum. Teşekkür ederim.

Merhaba performans alamadınız mı satma sebebiniz nedir istanbul hangi semt teşekkürler

Katlanır ayna tamam da, geri viteste ayna kumandası R konumundayken kaldırımı gösterecek şekilde aşağı inmesi aynanın bir marifeti değil kodlamayla olan bir özellik diye biliyorum.

Arkadaşlar selamlar aracımın üzerinde olan geri viteste aşağıya inen ısıtmalı orijinale yakın katlanır ayna ve içinde bulunan kayar sinyal ile beraber satıyorum. Kapak ve cam yok kendi aynanızdan aktarabilirsiniz.

Fotoğraflar için araç üstünde olduğu için ekleyemedim söktüğüm zaman eklerim
Resim?

Katlanır ayna tamam da, geri viteste ayna kumandası R konumundayken kaldırımı gösterecek şekilde aşağı inmesi aynanın bir marifeti değil kodlamayla olan bir özellik diye biliyorum.
O bahsettiğiniz marifet ayna ve kapı modülünün marifeti. Orjinalinde yoksa sonradan yapılan kodlama bypas bir çözüm olup her geri vitese taktığınızda ayna eski konumuna gelmiyor bir tık üste geliyor bu zamanla en üst seviyeye ulaşıyor daha sonra kendiniz manuel olarak elinizle aynayı tekrar ayarlamak zorunda kalıyorsunuz. Katlanır aynalarda eski konumuna geliyor. Katlanır ayna olmayan araçlarda ayna eski konumuna ne yazık ki gelemez.

Bende katlanır olmayan aynada sorunsuz çalışıyor. 2011 Skoda Yeti 1.2 TSI DSG active paket. Hatta birçok kişi olmaz, hafızalı koltuk gerekir demişti. Bir tık ile oldu. PQ35 platform.

Geri
Üst Alt