Golf 7 Bi-xenon Ampül Hk.

Peak2Core

Üye
İsim
M.A
Merhaba, Golf 7 araca ve aşağıdaki farlara sahibim. 3 ay önce Photon D3S 6000K %50 fazla ışık marka model xenonları takmıştım fakat görüşten pek memnun değilim. Ayrıca dün akşam ilk defa sol kısa farım bir anda söndü ekranda sol far kontrol edin ikazı çıktı. Daha sonra anahtardan aç kapa yaptığımda tekrar yandı. Tavsiye edebileceğiniz xenon markası var mıdır? Yada bu farlara led taksam odak yada görüş problemi yaşar mıyım? Osram Night Breaker Laser D3S tavsiye ediliyor fakat fiyatları çok yüksek. Yoksa atölye semihe farlarımı gönderip bi led projektör uygulaması mı yaptırmalıyım? Aracım midline plus, farlar orijinal fakat sonradan takılma. Viraj aydınlatma, far yıkama vs çalışmıyor. Merceklerimde kirlenmeler de var, en son söktüğümde temizleyebildiğim kadar temizledim fakat görüşte hala sorun yaşıyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Edit: Stark led 360 öneren arkadaşlarım da var. Bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    84.4 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:

Ben led takmaktan yana degilim Osram Night Breaker Laser D3S olmasa da bir tik alti d3s ampul takilsa daha iyi kelvin degeri yukseldikçe aydinlatma dusuyor.fakat zaten farin diger ozellikleri kullanilamiyormuş eger aydinlatmaya cok onem veriyorsaniz atolye semihi kesinlikle öneririm

Upvote 0
Merhaba,
Ben de farlarımı iç dış temizletip, photon milestone d3s led taktım ve harika oldu.
Bir önceki aracım passat b8 highline, farlarını bilirsiniz full led teknolojisi. hiç bir farkı kalmadı.
Işık rengi vs. tek kelimeyle harika oldu ve mercekleri karartması da daha geç olacak, led ampuller xenon ampuller kadar ısınmadığı için.
Benim araç fabrikasyon R-Line, U Ledli.
Tavsiye ederim.

Upvote 0
Merhaba,
Ben de farlarımı iç dış temizletip, photon milestone d3s led taktım ve harika oldu.
Bir önceki aracım passat b8 highline, farlarını bilirsiniz full led teknolojisi. hiç bir farkı kalmadı.
Işık rengi vs. tek kelimeyle harika oldu ve mercekleri karartması da daha geç olacak, led ampuller xenon ampuller kadar ısınmadığı için.
Tavsiye ederim.
Merhaba, öğle saatlerinde photon milestone d3s siparişi verdim, kargoya verildi. Kendim vw Audi yetkili servisinde çalışıyorum gelir gelmez takacağım zaten. Ben de farları temizletmek istiyorum, özellikle merceklerim kirli sanki. Nerede temizlettiniz ve farınız açıldı mı? Teşekkür ederim değerli yorumunuz için

Upvote 0
Merhaba,
Tavsiye ederim.
Bu arada tek çekindiğim nokta milestone d3s modeli tek yönlü led teknolojisine sahip. Xenon gibi 360 değil. Kör nokta oluştu mu görüşünüzde?

Upvote 0
Ben led takmaktan yana degilim Osram Night Breaker Laser D3S olmasa da bir tik alti d3s ampul takilsa daha iyi kelvin degeri yukseldikçe aydinlatma dusuyor.fakat zaten farin diger ozellikleri kullanilamiyormuş eger aydinlatmaya cok onem veriyorsaniz atolye semihi kesinlikle öneririm
Çok pahalı hocam ve malumunuz xenonların da bir ömrü var ve merceği karartıyor yine eninde sonunda. O yüzden ledde karar kıldım. Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

Upvote 0
Çok pahalı hocam ve malumunuz xenonların da bir ömrü var ve merceği karartıyor yine eninde sonunda. O yüzden ledde karar kıldım. Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
Rica ederim ama semih te daha once is yaptirdim zaten yanlis hatirlamiyorsam yaptigi ise garanti de veriyor ama karar sizin tabi

Upvote 0
Merhaba, öğle saatlerinde photon milestone d3s siparişi verdim, kargoya verildi. Kendim vw Audi yetkili servisinde çalışıyorum gelir gelmez takacağım zaten. Ben de farları temizletmek istiyorum, özellikle merceklerim kirli sanki. Nerede temizlettiniz ve farınız açıldı mı? Teşekkür ederim değerli yorumunuz için

Bu arada tek çekindiğim nokta milestone d3s modeli tek yönlü led teknolojisine sahip. Xenon gibi 360 değil. Kör nokta oluştu mu görüşünüzde?
Merhaba
Maslak Far. Evet camları açtırdım çünkü açılmadan yapılan temizlik hiç bir işe yaramıyor.
İşinin ehlidir Murat usta. Kapattığında farların açıldığı gram belli olmuyor :) Tavsiye ederim. Sıfır far almış gibi oluyor.
Kör nokta hiç bir türlü oluşmadı. Gece vs bir müsaitlik bulursam fotoğrafını da atarım size. Maslak Far Murat ustada en iyisini yaptığımı söylemişti, daha sağlıklı, daha geç mercek kirliliği demişti.

Upvote 0
sol farım su alıyordu ampul 2-3 ayda bir patlıyordu ds3 ampullerin 4-5 farklı çeşidini takmışımdır , net olarak söylüyorum https://www.photononline.net/urun/photon-milestone-d3s-3-plus-led-xenon-1 bunun üzerine aydınlatan yok homojen ve net bir şekilde uzak mesafeyi aydınlatıyor ve karşıdan gelen aracı da çok etkilemiyor tecrübe ile sabittir :)

Upvote 0
sol farım su alıyordu ampul 2-3 ayda bir patlıyordu ds3 ampullerin 4-5 farklı çeşidini takmışımdır , net olarak söylüyorum https://www.photononline.net/urun/photon-milestone-d3s-3-plus-led-xenon-1 bunun üzerine aydınlatan yok homojen ve net bir şekilde uzak mesafeyi aydınlatıyor ve karşıdan gelen aracı da çok etkilemiyor tecrübe ile sabittir :)
evet hocam, benim de bahsettiğim bu üründü. Link atmak aklıma gelmemiş :)
Bizim farlar için en mantıklısı budur bence de.

Upvote 0
Upvote 0
hiç sağda solda macera arama derim bosch servisine irtibata geç ampulleri gayet güzel.
1697542898862.png

Upvote 0

Geri
Üst Alt