Golf 6 1.6 tdi direksiyonda titreme sorunu

Golfuled

Yeni Üye
İsim
Gökhan
Araç
Golf VI
Arkadaşlar arabam golf 6 1.6 DSG.
Hızım 120-135 iken direksiyon ve ortadaki kolçakta titreme oluyor.140ı geciyorum ve titreme kayboluyor.
Rot balans yapıldı.Z rot değişti.Lastik basınçları kontrol edildi.

Farklı bir lastik takımı ile deneme şansınız varsa deneyin lastikte balans dışı bir hata olabilir skoda superb aracımda kışlık lastiklerde bu sorunu yaşıyordum yazlığa geçince sorun kayboluyordu.

Farklı bir lastik takımı ile deneme şansınız varsa deneyin lastikte balans dışı bir hata olabilir skoda superb aracımda kışlık lastiklerde bu sorunu yaşıyordum yazlığa geçince sorun kayboluyordu.
Kışlıklarla deneyeyim bi fırsat bulunca.Teşekkür ederim

imkanınız var ise baska bir yerde daha balans yaptirin cunki bu isler icin uretilen cihazlarin dogru calismasina devam edebilmeleri icin duzenli araliklarla kalibrasyon yapilmalari lazım ama maalesef cogu yer yaptirmiyor yada haberi yok , kalibrasyonu bozuk bir makina ile yapilan balans hic bir ise yaramiyacaktir.

imkanınız var ise baska bir yerde daha balans yaptirin cunki bu isler icin uretilen cihazlarin dogru calismasina devam edebilmeleri icin duzenli araliklarla kalibrasyon yapilmalari lazım ama maalesef cogu yer yaptirmiyor yada haberi yok , kalibrasyonu bozuk bir makina ile yapilan balans hic bir ise yaramiyacaktir.
Evet 2 kere yaptırdım maalesef bi kaç kere yaptırmak gerekiyor.İlkinde sağa çekiyordu şimdi sola çekiyor.Daha kurumsal bir yere gideceğim.
Teşekkür ederim

Geri
Üst Alt